Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Sezon 2017 u Hanusi 23:01, 02 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
U mnie dziś padało z przerwami. Niewiele w dodatku. ale zawsze to lepsze niż upał zasuszający rośliny.

Grażynko, otrzymasz nasionka, niech tylko dojrzeją. Jest 5 makówek. ziarenek będzie sporo. Tylko szkoda, że one tak szybko gubią płatki.

Dziś kilka minut w ogrodzie...
Katalpa - Catalpa 22:58, 02 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
pewnie już coś zrobiłeś ale optymalne rozwiązanie w takich przypadkach to to na niebiesko



w swojej żeby ustrzec się od takich sytuacji wiosną wyciąłem wszystkie gałęzie praktycznie na 10cm od główki
taki efekt



Trzmielowy ogród 22:57, 02 lip 2019

Dołączył: 11 kwi 2018
Posty: 138
Do góry

Róża Capri

I biała NN; słońce przypalało jej środki, było ponad 35 stopni 2 dni pod rząd:

Japoński ogród Reni i Matiego 22:46, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Pomidorki też mają się dobrze




Papryczki kwitną





Boróweczki mniam



Działka prawie w Borach Tucholskich 22:46, 02 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
praktycznie cała moja kolekcja złocieni padła więc przygarnąłem takie coś


dębolistna







Przedziwny Ogród 22:42, 02 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
AgataM napisał(a)



Ależ to cudnie wygląda! Mam tą roślinę która robi tło. Jak się nazywa? Muszę skopiować kompozycję
Japoński ogród Reni i Matiego 22:41, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Truskawki uschnięte




Cukinia żyje i ma się dobrze



Ogórasy rosną
Japoński ogród Reni i Matiego 22:37, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Japoński ogród Reni i Matiego 22:35, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Ogródkowe perypetie:) 22:32, 02 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
abiko napisał(a)
A w ogrodzie króluje róż.. no z pomarańczem czasami.. do zmiany

Do żadnej zmiany, przyjrzyj sie Pani środeczkowi jeżówek jak koresponduje z liliami
Sama jeżówka to róż z pomarańczem
Japoński ogród Reni i Matiego 22:31, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa 22:28, 02 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
MartaKozak napisał(a)
Rozplenice BB w nóżkach ambrowca, ładnie się rozrosła

Marto, ładne rozplenice.
moje zagłuszone przez tulipany - teraz marniutkie są
Japoński ogród Reni i Matiego 22:27, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Doczekałam się jeżówek

Moja działka na Dębowym Lesie 22:24, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Z dnia na dzień kwitnień lilii przybywa

Ogródkowe perypetie:) 22:22, 02 lip 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
A w ogrodzie króluje róż.. no z pomarańczem czasami.. do zmiany
Japoński ogród Reni i Matiego 22:18, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Moja działka na Dębowym Lesie 22:15, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Róża The Fairy
Japoński ogród Reni i Matiego 22:14, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Rododendrony bidulki mimo podlewania

Japoński ogród Reni i Matiego 22:07, 02 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
paradas napisał(a)
W tym roku juki szaleją z kwitnieniem Nie pamiętam żebym widział tyle kwitnących w tamtym roku.
Cudowne lilie! Gdzie są posadzone te żurawki? Ale macie ich gęsto


żurawki rozsadzałam w ubiegłym roku w czerwcu, pasuje im ziemia, więc fajnie rosną. Kwitną jak szalone, pełno bzyczków przy nich


Moja działka na Dębowym Lesie 22:03, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
alis napisał(a)
Liliowce piękne i róże też cudne, wszystko pięknie się prezentuje.
Pozdrawiam

Witaj Alu.Lato bogate jest w kwitnienia.
Tylko susza,,U ciebie tez ??
Coraz trzeba podlewa , bo roślin szkoda.
Jezoweczki w różnym stadium

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies