Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Gożdzikowa - wiejski ogród 20:03, 23 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Basiu biała róża faktycznie przepiękna , wstawiam moją Gobasiową:

Moja działka na Dębowym Lesie 19:58, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Piękne róże i inne widoczki również.

Gosiu dziękuje bardzo w imieniu roślin

Moja działka na Dębowym Lesie 19:52, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zawitka napisał(a)
A ja wysiałam mikołajka wzeszedł i jakiś rachityczny siedzi zobaczę co dalej będzie

No ty to chyba różana zostaniesz takie piękne są u Ciebie.

Ja kupiłam mały .rozsial mi sie po 3 roku.
Także może trzeba poczeka.W pierwszym roku mój tez nie byl zjawiskowy.
Hortensja Debolistna


Róże Elshorm


Powojnik - Clematis 19:47, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Pillu

Blekitny anioł

powojnik Etoile Violette

Powojnik - Clematis 19:44, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Powojnik Clematis Innocent Blush

Moja działka na Dębowym Lesie 19:42, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
BasiaLT napisał(a)


Aniu jeśli masz nadmiar tego mikołajka to ja bym chętnie przygarnęła. W tym roku mam po raz pierwszy kilka sztuk i jestem w nim zakochana.
A wiesz może dlaczego poszczególne sztuki tak różnią się między sobą? Jedne są pojedyncze i duże a inne po kilka na łodydze ale drobne. Od czego to zależy?

Basiu, nadmiar Mikołajka już rozdałam.
Ale później mogę Ci żebrać nasionka ?
Niestety nie wiem czemu się różnią.Moze inne odmiany ?

Powojnik Clematis Innocent Blush


Mój ogrodowy pamiętnik 19:31, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Nowa12 napisał(a)
I spojrzenie z daleka. Brakuje wyższych drzew. Ale musiałabym chyba je za płotem posadzić. Chociaż tam są akurat wysokie drzewa .






Piękny ogród
Ogród z koniczynką 19:29, 23 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Ogród z koniczynką 19:29, 23 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry

Skrzatom się poprawiło, dostały 13-tkę i mają nową chatkę...
Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 19:23, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry


Dwa ogrody 19:20, 23 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Mam różę do identyfikacji, proszę może ktoś rozpozna, podobno krzaczasta/parkowa. Na razie w donicy, bo nie wiem, gdzie posadzić

fotki rano, kolor odrobinę ciemniejszy





przed chwilą
Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 19:15, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry



Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 19:13, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry





Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 19:09, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry

Róża elshorm

Powojnik Innocent Blush


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:06, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:04, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:54, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Widzę już przepiękną szklarenkę/oranżerię

Agnieś już jest szkielet od poniedziałku będą już szykbki
Przed ogródek zaczyna wygląć różanie



Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 18:53, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Na koniec miałam do przycięcia mojego największego cisa

W połowie cięcia natknęłam się na gniazdo z młodymi pisklakami, prawdopodobnie kosów jeszcze maleństwa nieopierzone, a już patrzyły na mnie z wyrzutem..w efekcie krzak mam obcięty do połowy, a reszta będzie musiała poczekać, aż przychówek wydorośleje
Idę sobie do kompostownika, otwieram klape..a tam patrzy na mnie.. mysz, obie byłyśmy bardzo zaskoczone
Zaczynam chodzić po ogrodzie na paluszkach ...
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:51, 23 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry


Nowa różyczka

czy cudo nie wiem
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 18:37, 23 cze 2019

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Do góry
Hej
a nie myślałaś o drzewach na rogach tarasu np. miłorząb albo chociaż Kalina Eskimo żeby przełamać trochę szpaler? Na bok proponuje dereń biały IVORY HALO
no cos takiego np.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies