Szkoda że nie wpadłyście. Miałam dla Was małą robótkę
Nie lubie cięcia bukszpanów, ale nie ma zmiłuj się i dzisiaj się za nie zabrałam.
Przycięłam cztery kulki, 1 stożek i obdwódkę za placykiem. Troszke pokraczne, ale tylko tak potrafię. Iwonka jest specjalistka od zgrabiutkich kuleczek.
Zostało mi jeszcze do cięcia 12 kulek i jedna obwódka.