Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródkowe perypetie:) 08:42, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Tym co róż mają już dość, bo są wszędzie.. kilka innych fotek.. zaczynają lilie i liliowce..




Ogródkowe perypetie:) 08:40, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
I zaczynają okrywówki.. nie do zdarcia
Moja działka na Dębowym Lesie 08:39, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Ogródkowe perypetie:) 08:39, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Bonica i Charmant



Kolejna nn.. tegoroczna


Leonardo niezawodny

Pashmina
W moim małym ogródeczku - Dorota 08:37, 21 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
No patrz , a ja sie aż zaciągałam tak pachniała mi u Agi. Chyba mam jakiś inny nos
Może masz bardziej wyczulone kubki zapachowe i Ty coś czujesz, ja raczej nie wyczuwam żadnego zapachu w edence.





Ogródkowe perypetie:) 08:35, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Daruję Pilgrim.. bo je przesadzałam.. widać, że odchorowują..


Bonica.. hmm.. mieszane uczucia, kupiłam pod wpływem wow na forum.. co mi się rzadko zdarza.. nie jestem jej fanką..


Bailando - wolę choć nie pachnie.. Sylwia ją czuje
Piękny kolor, odbiła, choć źle przezimowała, ją mogę polecić.. kiepska fotka
Moja działka na Dębowym Lesie 08:35, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AniazUroczyska napisał(a)
Aniu te fotki- zachwycające!
Sylwio , mądra dziewczyna z Ciebie, dziękuję

Dziękuje .Na O. są same mądre dziewczyny.
I panowie tez
Wczorajszy Zalew Dębowy Las

Moja działka na Dębowym Lesie 08:32, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
marba napisał(a)

Śliczny kolorek. To jakiś mak?

Tak Basiu, to maczek.Taki fioletowy,ciemny piękny, prawda ??


Ogródkowe perypetie:) 08:31, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Moje małe rozczarowania..
miejsce II
Natasha Richardson.. śliczny kolor, ładne kwiaty.. minus za słaby zapach ( a miał być mocny)i krótkie trzymanie kwiatów. Pierwszy rok do obserwacji.

miejsce I

Teasing Georgia


Plusy.. piękny morelowy kolor Ładne kwiatki.. minus słaby zapach, spodziewałam się mocniejszego.. tak je wybierałam i największy.. przekwita bardzo szybko.. kwiat po 2 dniach opada całkowicie.. a szkoda. Również pierwszy rok.. czekamy. I łapie plamistość.
Ogródkowe perypetie:) 08:24, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
A to jakaś mała niespodzianka.. ktoś wie... pewnie kupiona jako nn


Łapie plamistość. Mam za gęsto posadzone rośliny.
Ogródkowe perypetie:) 08:23, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Z kwitnących w ogrodzie, róże powoli kończą swój spektakl, niestety upały w tym roku załatwiają je moment i mam kilka rozczarowań niestety.

Za to goździki uwielbiam a one mają się całkiem dobrze.


Zakwitła Gemma.. pierwszy sezon więc na razie jest mała.


Kolor ciekawy, zapach słaby.
Ogródkowe perypetie:) 08:20, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
A tak wygląda mój Chiopin, którym się wszyscy zachwycają


Zakwitłą marnym kwiatem, wyrwałam jej wczoraj dzika z podkładki.. obraz nędzy i rozpaczy.. eksmisja..
Ogródkowe perypetie:) 08:18, 21 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Anda napisał(a)


Masz roze na miejscu, wiec lepiej Tobie porownac Moze byc, ze ta A czy ten okragly ksztalt kwiatow zostaje, czy robi sie podczas kwitnienia bardziej plaska?


Zostaje.
Wrzuciłam jeszcze Williama.. ewidentnie coś nie gra. W tym roku masakra.. ponakuwałam im korzenie, dałam nawóz.. zobaczę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies