Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój mały ogródeczek :) 07:57, 19 cze 2019


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Gobasiowa lilia
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 07:57, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 07:55, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 07:53, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Mnie najbardziej ciągnęło na rabaty bylinowe. Choć to jeszcze nie jest ich najlepszy moment.



Mój mały ogródeczek :) 07:28, 19 cze 2019


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Lilia
Przerwa na kawę... 07:17, 19 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
inka74 napisał(a)


Tak mnie wita moje pudełeczko po ciężkim dniu pracy

Nie chce mi się z niego wychodzić.



Wcale się nie dziwię. Piękny widok. Choć to raczej bombonierka niż pudełeczko

Podziwiam cię że jeszcze o tej godzinie masz siłę fotki wstawiać.
Inna sprawa że mnie regularnie 4 z minutami budzą maszyny rolnicze od kilku dni. Ach ta moja wieś... Jak nie ptaki to...

ps. tam na środku masz celozje posadzone?
Choroby klonów, klon - Acer 07:00, 19 cze 2019

Dołączył: 19 cze 2019
Posty: 4
Do góry
Dzień dobry,

Proszę o pomoc w sprawie moich klonów. Crimson King już drugi w tym miejscu i po raz kolejny tak samo się zachowuje. Marnieje i liście zaczynaja usychać. Natomiast Drumandi nie zaliścił się zbyt mocno. Wyglada jakby coś go podjadało oraz pojawiają się dziwne plamki lub przebarwienia. Drzewa zasadzone w mocnym nasłonecznieniu. Nawadnianiam je regularnie przy obecnych upałach. Dodam jeszcze, że Drumandi sadzony w zeszłym roku, a Crimson King jest u mnie od roku bieżącego.

Pozdrawiam,

Między polem, a lasem. 06:26, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Do góry
To ten fragment z krzyżykami.




Hortensje są jeszcze małe, bo i sadzonki były małe.

Po przeciwnej stronie bramy rosną brzozy, derenie i hortensje. Nie wiem, czy tutaj też chciałabym brzozy. Szpaler traw i hortensji jak najbardziej.
Nie mam pomysłu na "rozmycie"
Za drzwiami do ogrodu... 01:07, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Długa ta moja relacja będzie więc w częściach ją zapodam bo nie ma kiedy tyle fotek zmniejszać.



Cdn bo oczy mi się zamykają już
Za drzwiami do ogrodu... 01:01, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry

Ze zdjęć ciężko mi się było połapać co gdzie w tym ogrodzie się znajduje, teraz już wiem



Za drzwiami do ogrodu... 00:58, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Obiecane zdjęcia
Z takimi atrakcjami jechałyśmy do Ani, strajk, ale jaki....



A teraz ogród Ani moim spojrzeniem pokazany, ciekawe czy i Wam się spodoba

pamietacie jak powstawały te donice?

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:58, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Nas ciągnęło do chłodniejszych klimatów.





C.d.n.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:49, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Do labiryntu weszła tylko młodzież.

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:48, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Pomimo żaru z nieba maszerowali wszyscy dzielnie.



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:44, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry







Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:42, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Alez miałyście intensywny czas zwiedzania rożnych ogrodów.
Wszystkie pienne.Ale inne.I dobrze.Kazdy ma swój wydatkowy klimat.
Z tych prezentowanych to najczęściej widzialam ogród Ani.
Bardo urokliwy, romantyczny..piekny.

Ogród Agnieszki widzialam raz, tylko w innych miesiacach .I tez piękny
Przemyślany, elegancki, innym charakterem,Ale bardzo zapadający w pamięć.
Ogrodowa Kapiasa nigdy na żywo nie widzialam.
Tylko z zdjec .Ale wygląda bardzo ładnie.Tam chyba tez jest bogactwo różnych stylów i zestawień.
Twój Anitko, tez jest bardzo urokliwy, wypielęgnowany, pienny
Pozdrawiam .
Ps. fajnie jest juz pisać , zwracać sie do właścicielki wątku jak już sie ja widziało.
Zaluje, ze tylko czasu mało miałyśmy na bliższe rozmowy.Ale nie da sie ze wszystkimi równo ..
.


I ten czas zwiedzania jeszcze się nie skończył
I to jest najfajniejsze, że każdy ogród jest inny.

A z rozmowami nadrobimy jeszcze kiedyś

Te ogrody Kapiasa podzielone są tematycznie. Do tej pory najbardziej podobał mi się ten zakątek śródziemnomorski, ale faworyt się zmienił po tej wizycie.







Ogród Basi 00:37, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry


Nie wiem czy dobrze myślę, ale tu chyba trzeba ujednolicić tą obwódkę. Albo bordowe żurawki albo żółte. Teraz jest do połowy jedne a dalej drugie. Chyba nie za dobrze. Taki misz masz.
Jak się ochłodzi to podzielę te żółte a bordowe usunę albo odwrotnie.
Sie zobaczy.



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 00:33, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ten Ktoś to ja


Zgadza się Kontrasty. Goczałkowice ciąg dalszy.






Ogród Basi 00:29, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
Poziomki juz owocują.








Ogród Basi 00:25, 19 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies