Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:42, 18 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
edi75 napisał(a)



Ja tez używam tektury do ściółkowania.U mnie w tujach


Brawo Ty! Zuch
Ogród z rzeźbą 21:40, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Palące słońce poczyniło szkody na ruderowej. Spaliło tawułki, które wyjątkowo pięknie zapowiadały się w tym roku, miały mnóstwo kwiatostanów. Nie mogę tego odżałować



A wyglądały tak jak te, które rosną ciut z boku i nie mają już tyle słońca


Ogród na piasku i z wielkim murem 21:37, 18 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Gożdzikowa - wiejski ogród 21:37, 18 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
cd..


Ogród z rzeźbą 21:36, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Te żółtawe irysy u mnie też kiepsko kwitną. Prawie niezauważalnie. Planowałam je przenieść z półcienia na słoneczne stanowisko, ale czytam, ze to sensu nie ma.
Miło się ogląda ogóły i szczegóły z twojego ogrodu. Ławeczka się ładnie spatynowała.


Haniu, te żółte właśnie dzięki temu, że są w półcieniu udało mi się zobaczyć w tym roku. Zakwitły później niż niebieskie i chyba trochę dłużej kwiat trzymają, nie mają aż tyle słońca. Fakt, że dużo słabiej się rozrastają niż rosnące w pełnym słońcu niebieskie.

Wracając do czosnków



I uchwycony jeden kwiatek Herzogin Christiana (ten biały)


Ogród na piasku i z wielkim murem 21:35, 18 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Przedziwny Ogród 21:32, 18 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Renatko, Małgosiu ten powojnik to Błękitny Anioł. Mam jeszcze tam wsadzone jego trzy sadzonki. Ale są dużo młodsze.

Ogród na piasku i z wielkim murem 21:32, 18 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Lilie i liliowce w natarciu, zadziwiające jest to, że nie mam żadnego kolorowego liliowca, a tyle ich miałam

Gożdzikowa - wiejski ogród 21:31, 18 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Teraz zapach różany unosi się w ogrodzie




Ogród z rzeźbą 21:31, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Alicja169 napisał(a)
Twoje zdjęcia Aniu cały czas mnie czarują postanowiłam dzisiaj zrobić kilka fot o godz.21, ciekawa jestem efektu, zaraz idę sprawdzić


A to ciekawa jestem też efektu, zajrzę

Lady cały czas jest, ciągle w tym samym miejscu



I zaczęły tawułki na jordanowej:


Ogród na piasku i z wielkim murem 21:29, 18 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Wieczorne zdjęcia - to walka z komarami


Przedziwny Ogród 21:28, 18 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Co to za różyczka?



Ta róża to podobno Queen Elizabeth. Tak pisało na etykietce. ale na targu kupiłam ją.


Ogród na piasku i z wielkim murem 21:26, 18 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Ogród z rzeźbą 21:23, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
April napisał(a)
ANIA, JA NIE ZASNĘ!!!!!


Joluś, to tylko małe kadry. Ja po ogrodzie Kwarteta to doła mam takiego jak ten mój ubiegłoroczny wykopany. Tak właściwie, to jak bym do Ciebie jeszcze pojechała to bym się chyba w tym moim dole zakopała

Trochę chłodniejszy klimat hostowej





Ogród na piasku i z wielkim murem 21:23, 18 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Bardzo fajne poidełko , ja stare patelnie tez tak wykorzystuje ale u mnie zawsze sa bez rączki , jakos tak sie psuja.


Dzięki Bogdziu stare naczynia czasem są ciekawsze niż specjalnie do tego kupowane.
Wieczorne ujęcia, robione w popłochu z powodu komarów
Całe ich chmary mnie obsiadywały i nie pomagało machanie czym się dało
Moja ostoja 21:21, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Adela napisał(a)
Powoli startują ostróżki i przetaczniki oraz jeźówki




Ummm wszystko pienne
Moja ostoja 21:20, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Adela napisał(a)
Clematis Kardynał Wyszyński


Solina

Piękne clemki.
a ta dolina to już za mną chodzi..oj chodzi
Ogród z rzeźbą 21:19, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Kasya napisał(a)
las jarzmianek widze


I oczy Cię nie mylą
Zdecydowanie za wysoko urosły

Dieter Mueller coś tam chce kwitnąć, też za wielki rośnie, będę się go pozbywać:



I dalej jarzmiankowo.



Moja działka na Dębowym Lesie 21:17, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Witaj Aniu na pamiątkę ze spotkania u Ani - Anpi trzy foteczki od Ani

Aniu, bardzo dziękuje ci za te pamiatkowe zdjecia u Ani.
Jeszcze powinnam podpisać- dziękuje -Ania:0
Aniu, Ani,Ania.



Ogród leśny na polu 21:16, 18 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Do góry
Toszka, tak jak zasugerowałaś, będę wzbogacać glebę. Z warzywniakiem nie ma problemu, bo tam rosną sezoniaki, ale co zrobić z tym przypłociem? Mój M zaczął to miejsce przekopywać i wyciągać chwasty. Czy tam pomiedzy świerkami i sosnami przekopać zaraz glebę z obornikiem i mączką? Serby przy płocie prawdopodobnie zostaną, aby rosły jako zielona ściana, a reszta drzewek pewnie zmieni miejsce na jesieni, lub na wiosnę kiedy już będę wiedziała jak je posadzić w przyszłych rabatach. Dalej jest trawnik. Zerknij na to zdjecie i podpowiedz proszę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies