Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród kwiatowy 10:17, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
violaskom napisał(a)

ogród masz przepojony kolorami i zapachami,miło oglądać i przebywać wśród tylu kwiatów
Ogród kwiatowy 10:17, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
violaskom napisał(a)

Zbliżenie dwóch kiści. Po lewej Paganini po prawej Poppy Rose

Poppy Rose

Paganini

Piękne
Ogród kwiatowy 10:16, 18 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Ogród leśny na polu 10:15, 18 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Namotałaś trochę koleżanko
Tutaj jest poprzedni wątek, w którym pisałaś o chciejstwach i wklejałaś plan działki

Ale trzymajmy się już tego.

Kachat bardzo dobrze Ci napisała - zaczynamy od wyznaczenia stref. Propozycja, która mi się nasuwa, wygląda tak:


ale oczywiście to tylko szkic sytuacyjny, do dyskusji i zmian.

tam, gdzie nic nie zaznaczyłam, widziałabym jakieś swobodne nasadzenia, leśne lub łąkowe. jakieś ścieżki w nich musiałyby być oczywiście, ale to już na późniejszym etapie.

Na razie pytanie brzmi - czy ten układ przestrzeni Ci się podoba? Czy coś byś zmieniła, dodała?
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:15, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Agania napisał(a)


po powrocie było rozdanie nagród i dyplomy



No gratuluje!!
Ogród wśród pól i wiatrów 10:15, 18 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
sarenka napisał(a)
Ależ pięknie !!

Dziękuję
Ogród wśród pól i wiatrów 10:13, 18 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Kawa napisał(a)
napisałam larissa myślałam artemis
brzozy wielkoludy ale już w zeszłym roku ładnie przybrały a teraz szaleją!!



No właśnie się dziwiłam, że się o larissę pytasz, hehe..
A brzozy .. kurcze, wielkie byczki są jak nie wiem co!
Lubie ję.. bardzo nawet W jednej budce na brzozie mam malutkie sikorki bogatki

Busz brzozowy


A tu przez bonicę pod brzozy
Krajobraz zapożyczony - lipa. Mam nadzieję, że pszczoły już ją znawigowały
Ogród wśród pól i wiatrów 10:09, 18 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Kawa napisał(a)
a co to za róża na zdjeciu wyżej?

Kamiś - to zdjęcie o które pytasz - to bonica pod słońce
Na dole Ice Dance i kocimiętki

A dla Ciebie chosty tym razem
Jakoś szybciutko poszły do kwitnienia ...









Buziaki i do zobaczenia
Właśnie.. kiedy przyjeżdżasz na święto kwitnących róż, hehe
Ogród wśród pól i wiatrów 10:05, 18 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
paulina_ns napisał(a)
Cześć Jolu :* Ależ u Ciebie piękny , dojrzały ogród się zrobił cudownie !! No i te pszczółki, będą miały raj u Ciebie


Paula, noż wreszcie jesteś
Dziękuję za miłe słówka. Powiem Ci, że ogród faktycznie powoli robi się małym buszem W sadzie coraz ciaśniej, na rabatach również Nawet skarpa zarosła!! Pszczółki mam nadzieję, że się zaaklimatyzują.

Paula, wszystkie piwonie które od Ciebie dostałam pięknie się przyjęły, i prawie wszystkie (bez jednej) kwitną lub mają pąki. Z tego co widzę będą w większości białe, jedna różowa. Chyba przesadzę tę różową w inne miejsce a tam sobie zrobię mini-szpalerek białych piwonii A przed nimi planuję właśnie dorzucić mini-szpaler 5-ciu krzaczków róż Myślałam o burgundach lub różowościach, ale białe też są przepięknie ... Tak więc ostatecznie nie wiem jeszcze na co zapoluję

Pozdrawiam zielonością
Ogród na glinie 10:02, 18 cze 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
nicol21 napisał(a)
Ale Twój ogród wydoroślał.
Irysy piękne, lubię te strzeliste, chyba syberica.
Żurawki katalogowo wyglądają. Zazdraszczam bo u mnie tylko 2 i to coraz gorzej przędą...
a co tam pani w warzywniku się dzieje?! pełnia sezonu?


Ogród faktycznie wydoroślał.
A w warzywniku różnie.
W 1 skrzynce pną się ogórki i są rzodkiewki, por


Drugą Ślimaki objadły, choć jest szczypiorek i oregano, a w 3 nie wzeszła marchewka i pietruszka.
Za to borówki będą

A w kompostowniku wysiałam fasolę szparagową i bokiem będą zwisać cukinie
Podmiejski ogródek 09:57, 18 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
makadamia napisał(a)
Widziałam

Dziewczyny, w ogródku pojawił się nowy mieszkaniec:
Asia, super dopełnienie
Ogród wśród pól i wiatrów 09:55, 18 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
sarenka napisał(a)
Róże masz zachwycające!
A ja się zastanawiam czy u siebie sadzić więcej róż


Sadź Ja też jeszcze posadzę 5 krzaczków
Nie wiem jeszcze jakich, ale wiem że pięć i wiem w którym miejscu



PS. Dziękuję za miłe słówka
Moja działka na Dębowym Lesie 09:53, 18 cze 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Aniu i my dziek ujemy.
Ano przetrwali, zlot.Oj chyba prawdziwie byli w dobrych humorach.
Moj juz twoim nie raz poćwiczyli troszkę czasu i latania naszego ogrodowego
Ciesze się bardzo,ze marzenie ci eis spelnilo.
Teraz będziesz siedzieć na ławeczce podziwiać widoki i snu następne marzenia

[/quote
A mnie ciekawi czy to Mikołajek? Może znasz odmianę, jest mega delikatny. Przynajmniej na tym zdjęciu.
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 09:52, 18 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Zagajanka napisał(a)
Hans Gonewein





Piekna roza!!!I murek powala na kolana!
Moja działka na Dębowym Lesie 09:46, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zawitka napisał(a)
Z nasionami to różnie bywa ja też wysiałam dużo ale mam tylko 4 szt Potem wysiałam resztę do ogrodu to wzeszło i siedzą i nie chcą rosnąć .Zobaczę co z tego będzie ,najważniejsze ze będą nasiona z tych pierwszych bo mam już 2 kolby.


Cudne to zdjęcie z wodą

Dobre Halinko,ze o tym piszesz.U mnie tez jest tyko ze 3.I 3 kolby już sa.
To tym bardziej muszę o te nasiona zadbać.
Moja działka na Dębowym Lesie 09:43, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dominika11 napisał(a)
tylko pozazdrościć



powojniki Etoile Violette i Pillu

Moja działka na Dębowym Lesie 09:41, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
agapant napisał(a)
Ania Twoje róże piękne i zupełnie inne odmiany niż u mnie. Jest na co popatrzeć. Twoje zdjęcia super, jedno ładniejsze od drugiego.

Agnieszko, to dobrze,ze mammy troche inne rożne, may co oglądać z zaciekawieniem,
Ja jestem zachwycona twoja Edenka.Moja i tak się poprawiła.
Ale daleko jej do twojej.a ty masz tam jedna posadzona ? Czy kilka sztuk ??
Bardzo ci dziękuję za pochwale moich zdjec

Moja Edenka
Droga do spełnienia 09:39, 18 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Droga do spełnienia 09:36, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Kawa napisał(a)

Piękne połączenia, piękne zestawienia, piękne widoczki ogrodowe
Droga do spełnienia 09:35, 18 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
zdecydowanie heidi klum i olivia rose to moje faworytki na tą chwilę
knautia to cudo i naprawdę udany zakup o mało jej nie wyplewiłam wiosną bo nie wiedziałam co to, stella u mnie zaczyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies