Kizior jest, a gdzie dziewczyny?
Oj tak Zdarzylo mi sie widziec ten pociag jeszcze dwa razy ale jechal w przeciwnym kierunku niz ja ----- Tymczasem... Gdy mnie tu nie ma to bawie sie kolorami. Do swiat musze zdazyc wiec pochlania to moj caly czas. Powstaly i zaden nie jest dla mnie: Dwa juz wreczone i wywolaly usmiech Pozostawiam serdeczne pozdrowienia dla zagladajacych
Dzięki Agatko, tak jakoś wyszło, pierwsza próba była rok temu. W tym było już łatwiej. Jutro jak będę jechać na kurs to Ci podrzucę.