Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 14:12, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
biały płot się już zużył, znowu malowanie, przy okazji dalej chcę malować

zrobiłam test koloru na pergoli, biały idealnie, ale Em, ma nową wizję, czyli rozwalanie wiosną pergoli, a ja chciałam tylko wymalować i dach zmienić, ach..po ponad 20 latach ciągle coś trzeba zmienić...
...uDany ogród 14:07, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Milka napisał(a)
Danusia, masz oko i talent fotograficzny


Irciu dziękuję, ale to komplement na wyrost. Fakt bardzo lubię robić zdjęcia, ale nie zawsze wychodzą tak jakbym chciała.

Miłkowo - sezon 2016-2022 14:07, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
a w środku tak, zostały nam materiały po likwidacji i jakoś trzeba to wykorzystać
na końcu rolety, czyli drzwi garażu, nie są mi potrzebne, ale te liście tak tam nawiewa, że co tydzień lub mniej robota...i wtedy ogród nie obrobiony..
Miłkowo - sezon 2016-2022 14:00, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
A u nas wolno na tapecie garaże
ściana domu na wiosnę, znowu alpiniści, chyba że coś po drodze nowego wymyślimy, nie chcę co 5 lat z tym walczyć



ostała nam się buda po psach, malutka, na drzewie big wygląda, eM na ściętych konarach ją zamocował, potem będzie malowanie, a na końcu ozdabianie przez wnusię, ciekawa jestem czy ktoś ją wykorzysta, czy tylko nasza fanaberia...
stan surowy


jakby co, dam tam głowę psa z wikliny lub innego materiału
...uDany ogród 13:59, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Milka napisał(a)
No o tym mówię


U mnie płacząca dzisiaj



...uDany ogród 13:58, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
w słońcu szron





w cieniu ani grama



...uDany ogród 13:55, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Byłam dzisiaj na chwilę w ogrodzie. Na termometrze -10, ale za to piękne słońce którego dawno nie było
Humor od razu lepszy, ale też widać, że okna wołają o pomstę do nieba








Podwórkowa rehabilitacja 13:00, 29 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Ostatnie kwiatki tego roku a słońce to już w ogóle do mnie na podwórko nie zagląda teraz. Zdziwiłam się, jak zobaczyłam jakiś promień na rozplenicy.

Przedziwny Ogród 11:48, 29 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AgataM napisał(a)


Myślę, że coś nie tak było z cebulami.Bo jedne pięknie kwitły, inne wypuściły tylko liście a pozostałe nie wzeszły.
Dekoracje powoli tworzę. Widzę ją w całości, ale jaka będzie rzeczywistość zobaczymy. Na razie zrobiłam bombki na parapety na zewnątrz
Dziękuję za odwiedziny i gorąco pozdrawiam




No brawo piękne bombki.
Ciekawe jestem też twoich dekoracji
...uDany ogród 10:35, 29 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
dana1s napisał(a)


Znalazłam jeszcze kolor w ogrodzie



I to nie byle jaki kolor! Po prostu przepiękny
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 08:31, 29 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Przygotowane do dekoracji.
LeŚnicZaNka 07:36, 29 lis 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 07:35, 29 lis 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 07:35, 29 lis 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Ogród z koniczynką 07:12, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Rumianka napisał(a)
Bogusiu, tak wyglądały moje drzewka po solidnym cięciu...
a tak już odrośnięte

Genialnie to wymyśliłaś, zawsze mnie zachwyca buziakuje z rana
Ogród Nebel 07:08, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry


Fantastyczna rabata Czy to rozplenica wschodnia, pozdrawiam Ewo
Miłkowo - sezon 2016-2022 07:04, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
daszum napisał(a)
Witaj Irenko,
czy masz nadal różę Angela? Jakie ma ona u Ciebie wymiary? Chcę ją posadzić za hortensjami Polar Bear i nie wiem czy nie będzie za niska ( ma stanowić dla nich tło).

Hejka Danusiu
Mam tę różę od 2011 r., jest to doskonały wybór, pachnie, kwitnie na okrągło, nie choruje, dobrze znosi zacienienie.
Jeśli chodzi o wielkość, wszystko zależy od Ciebie, jak ją będziesz ciąć, krócej czy dłużej, na pewno sprawdzi się w połączeniu z tą hortensją, polecam
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:56, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
nebel napisał(a)
Jesienne słońce i z tym związany klimat. Bardzo mi się podobają.


Pozdrawiam
ewa

Ewo dziękuje i miło, że zaglądasz

zapowiedź kwitnienia wiosną, pąki kwiatowe na paulowni i...owocniki, ciekawa jestem czy znajdę jakieś siewki?
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:53, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Rumianka napisał(a)
Pomimo rewolucji "gałęziowej" nadal Twój ogród żyje pięknymi kolorami. Jesień zawsze tu taka ładna, pewnie z uwagi na różnorodność gatunków...Pozdrawiam Irenko.

Rumianko bardzo dziękuję
W końcu nie narzekam, kilka lat wstecz było już byle jako od września, teraz ogród nie smuci jesienią i zimą, no ale też aura nam się zmieniła.
ściskam

hakone Beni Kaze, dopiero wczoraj zobaczyłam, że ciut kolor zmienia, ale absolutnie na czerwono się nie wybarwiła
mam 3 kępy, 2-letnie
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:40, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry

Irenko widzę,że troszkę śniegu miałaś .
Ale ogród jeszcze ładny,Jeszcze jesienny.
Piękne te trawy.
Nie wiem czemu one mi się wcześniej nie podobały
A teraz napatrzeć się na nie nie mogę.
Tylko u mnie takich widoków niestety nie mam.

pozdrowki zostawiam




Aniu raz miałam
Trawy nie wiążę, bo jakoś lepiej mi się tak podoba, a jak śnieg napada, to może w chochoły skręcę
Sadź trawy, mało z nimi pracy, a cieszą od lipca do wiosny
buziaki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies