Rododendronowy ogród II.
00:58, 11 lis 2018
Jej Bogdzia! Jakie cudne zdjęcia!
Kocham wiewióry. Nasze są takie lekko oswojone można powiedzieć - nie uciekają za daleko, choć też same nie podejdą. Niczym ich zwabiać nie muszę, bo wiem że i tak przyjdą, wszak u nas mają wszystko. No ale takich ładnych zdjęć to nie mam, brak mi twojej cierpliwości
