No też tam myślałam, z tym że tam rośnie śliwa wiśniowa, nie wiem czy jak świerk się rozrosnie to nie będą sobie wchodzić w drogę? Może rzeczywiście tam wsadzić...zaraz obok tego miskanta memory po prawej stronie, bardziej wysunąć do przodu. Zaraz lecę na przymiarkę.
Oj tam, oj tam.
To miał być taki "zwrot stylistyczny polegający na zamierzonej przesadzie w opisie zjawiska". Rzadko zdarza mi się posadzić w całości roślinę, którą kupiłam. Kupiłam 3 molinie, a posadziłam 10 sztuk. Czary
Kiedyś ktoś na forum napisał, że hortensji bukietowych nie da się dzielić. Moim zdaniem nie jest to prawda. 4 lata temu kupiłam małą sadzonkę Prim White. Droga była, więc postanowiłam podzielić. I tak z jednej zrobiłam cztery. Potem jeszcze doszły dodatkowe z sadzonek i dzisiaj mam 6 sztuk.
budleje przez ten deszcz szybko skończyły
Brzoskwinia pod ciężarem owoców ugina się do ziemi, dzisiaj już dojrzała do obierania
chyba dzwoniec patrząc po sylwetce i dziobie