Ogród przy lesie początek 2012/2013
21:15, 22 sie 2018
HEJ Asiu, tez uważam, że fajne, jestem jestem jeszcze do soboty, delektuje się chwilą i staram się leczyć rany. Polecam jak dawno nie byłaś, my w tym roku też mielsmy nie jechać, bo w lipcu były Węgry, ale tęsknota za Bałtykiem zwyciężyła znalazłam domek na bookig, spakoealismg się. Pozdrawiam