Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród wśród pól i wiatrów 20:41, 19 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
AgataM napisał(a)
Witaj Jolu Twój Ogród to urodnik w każdym calu. Wszystko w nim mnie zachwyca, od niesamowitej roślinności do perfekcyjnego porządku. Gratuluję doskonałej ręki w jego tworzeniu.
Pozdrawiam cieplutko


Witaj Agatko Dziękuję Ci bardzo za przemiłe słówka, jednak prawda nie jest taka różowa Duży kłopot mam w tym roku z trawnikiem. Strasznie słaby jest, a wiadomo, że to on tworzy tło dla roślin. Rozglądam się za jakimś sensownym wertykulatorem, bo bez tego to jednak ciężko. Poza tym ogólnie rośliny bujnęły, więc więcej przycinam niż wsadzam No i oglądam różne dziwy w ogrodzie


Jeżówki z czapeczką - do usług





To mój ostatni cudak, hehe
Działeczka Asi :) 20:40, 19 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Dwa dni nie byłam na działeczce, bo padało, później było mokro
Dzisiaj pogoda dopisała
Kilka dzisiejszych pstryczków



Przedziwny Ogród 20:29, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Piękna ta pastelka U mnie trawnik też ma placki chociaż aż takiej suszy nie było.
Hortki podpór potrzebują Emuś spawarkę kupił i będzie kombinował aby jakieś ładne zrobić


Pastellka wypuściła ponad metrowe pędy z pąkami kwiatowymi, góruje nad rabatą.
Hortensje pokładają się pod ciężarem wielkich kwiatów. Tez poproszę syna o podpórki.
Pozdrawiam


Ogródkowe perypetie:) 20:27, 19 sie 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
abiko napisał(a)



Przyjemny obrazek - bardzo Jak z gazety

Czytam Twoją stopkę i masz rację - mogłem zostac jednak dresiarzem Chociaż z moją wizją zmiany planów zawodowych nie wszystko stracone - imię idealne do zostania typowym Sebą już mam
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 20:25, 19 sie 2018

Dołączył: 17 mar 2018
Posty: 47
Do góry
U mnie ażurowa i nie do końca rozwijająca kwiaty jest Dharuma, pierwszy raz kwitnie, przycięta wiosną na krótko. Dość biedna z powodu suszy i upałów, liście ma poprzysychane niestety.

Phantom zaczyna przebarwianie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:24, 19 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jarzębina dla ptaków na zimę, ususzę, zapasy trzeba zacząć robić i dla nich



Zbierasz ?? A czemu nie na drzewie ?
Ogródkowe perypetie:) 20:22, 19 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
anpi napisał(a)

A masz może fotkę kwitnącego?

Blady róż.. proszę
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:14, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Jarzębina dla ptaków na zimę, ususzę, zapasy trzeba zacząć robić i dla nich

Ogrodowe marzenie Mrokasi 20:10, 19 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry



...uDany ogród 20:09, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Ogrodowe marzenie Mrokasi 20:05, 19 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Parę fotek z wieczornego obchodu ogrodu zostawiam


Okno na ogród 20:02, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Moja tegoroczna rabata:



I z daleka:



I druga strona:

...uDany ogród 20:02, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj miałam takiego ciekawskiego gości, podglądał jak pstrykałam fotki i chyba się zastanawiał co ja wyczyniam




akurat uwieczniałam jeżówki, to kolejna moja miłość . Mam w tym roku tylko białe reszta strajkuje musze je przesadzić w jaśniejsze miejsce




Powojniki bardzo słabo mi kwitną, muszę im podłożyć kompostu na wiosnę



Ogród wśród pól i wiatrów 19:59, 19 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
gosika67 napisał(a)
Oj ten widok z pergolką. I mam ochotę na bonicę,szałwia też u mnie ma II kwitnienie.Fajnie jest mieć swoje owoce czy warzywa. Ja w tym roku posadziłam porzeczki, aronię, wysiałam dynie ozdobne - będę miała do jesiennego ozdobienia i kabaczki.


Bonicę polecam, ciężko coś zarzucić tej róży. Kwitnie obficie, ładnie się krzewi, nie choruje. Dla mnie OK. Swoje owoce i warzywa pewnie, że fajnie mieć. Ja się zawsze śmieję, że mamy prywatny "ryneczek lidla" Jest z tym trochę roboty, ale fajnie iść do ogrodu po różne rzeczy zamiast do sklepu.

Nasze porzeczki już przycięte, czekają na jesień.


Trawa buja, ale obecnie już ciachnięta
Okno na ogród 19:58, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Rzut oka na widok z tytułowego okna:

Moje małe wielkie marzenie 19:57, 19 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Uroki posiadania psa Ale wybaczam mu, bo wczoraj upał był nieznośny.

...uDany ogród 19:54, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
W tym roku zdecydowanie moim letnim faworytem jest zawilec japoński. Mam ich 8 odmian, ale jeszcze mam chęć na kolejne







zakwitła też moja nowa lilia

Okno na ogród 19:52, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Kiedyś:



Teraz:




Z tego miejsca jestem raczej zadowolona. Dobrałam rośliny, które dobrze czują się w tym miejscu i dużo przyrosły.
Okno na ogród 19:48, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Dla tych co lubią przed i po:

Kilka lat temu:



Niedawno:

...uDany ogród 19:48, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Pięknotka już ma owocki ale jeszcze zielone



Śnieguliczka AMETYST różowieje



Dojrzewają Jagody Goi, ale zjadam je na bieżąco



Owoce kaliny będą jeszcze długo, ptaki zjadają je dopiero jak już nie ma w czym wybierać

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies