Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:55, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Ogród z rzeźbą 19:55, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Alis ba, ja sama jestem na etapie poszukiwania trawy do tych jeżówek po tym jak mi carexy zimy nie przeżyły. Miałam myśl na połączenie z seslerią jesienną, ale ona lubi bardzo sucho a hortki i jeżówki raczej nie. Jeżówki przy hortkach chyba tak, ale mnie to już takie ostatnio ekstrawagancje do głowy przychodzą jak np. połączenie róż i paproci. Generalnie próbuj, jak Ci nie będzie grało to przesadzisz. Każdy ma swój subiektywny odbiór estetyki kompozycji, że sobie tak górnolotnie napiszę.

Iwonka mimo, że pogoda była deszczowa, to wyjazd był bardzo fajny. Z aparatem poszalałabym zdecydowanie więcej, ale toczyłam walki z parasolem i jakoś nie mogłam skoordynować utrzymania parasola i obsługi aparatu. Cieszę się, że już lepiej u Ciebie, myślę że teraz to już z dnia na dzień będziesz odczuwać poprawę. Tylko nie ulegaj złudzeniu i nie forsuj się!!! Na sadzenie tulipanów będzie już z pewnością ok.

Gosiek ja zawsze podkreślam, że na żywo wszystko jest bardzo normalne!!! Ja po prostu robię ładne zdjęcia, przede wszystkim wykorzystuję światło i kadruję, o! Już tyle osób się do mnie wprasza, że mus zorganizować jakieś spotkanie, ale to już w przyszłym roku. Muszę chociaż w tym roku chociaż bajzlownik pod ruderą doprowadzić do porządku.

Jordanowa o świcie, uwielbiam tę grę światła:





Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:54, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:52, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:51, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:50, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:48, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:47, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:45, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:44, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:43, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Moja działka na Dębowym Lesie 19:42, 13 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
greg66 napisał(a)
No tak, nic tylko dodać,jak pięknie i niesamowicie urokliwie

Grzesiu, dziękuję bardzo za takowe ładne komplementy pod adresem roślin i ogrodu
Hibiskus syryjski
Ogród z rzeźbą 19:42, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Johanka no to Ci się skojarzyło

Ewa a takich wystawek okiennych nie robi? A wiesz, że to z Twojego miasta fotka jest

Mrokasia też mi się taką wydaje

Alicja w końcu Ania to najpiękniejsze imię na świecie. Również się cieszę z osobistego poznania, jesteś przesympatyczną osobą i również mam niedosyt porozmawiania, tak więc jak najbardziej trzeba to nadrobić


Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:42, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kwiaty we włosach 19:40, 13 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
trawy kwitną na zawołanie







Poszukuję rozmarynu zimotrwałego 19:38, 13 sie 2018


Dołączył: 06 sie 2018
Posty: 15
Do góry
glob napisał(a)
Szałwia lekarska zimuje bez problemu,poza tym niezłe krzaczory rosną z niej.
Nie mam zdjęcia ale jak będziesz chciała zobaczyć to zrobię i wrzucę tu.
Nadaje się na żywopłot a zapach boski.



Dziękuję za optymistyczne informacje Może moja ciężka praca nie pójdzie na marne ... Na zdjęciu moje pierwsze "krzaczorki"
Pozdrawiam serdecznie,
Iza
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:31, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:30, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kilka widoczków zostawiam ku pamięci...
Petunie, surfinie 19:22, 13 sie 2018


Dołączył: 13 sie 2018
Posty: 5
Do góry
Witam, jestem tu pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość Chciałam zasięgnąć porady czy moje surfinie uda się jeszcze uratować. Rosną na południowym balkonie, słońce jest od rana do zachodu. Początkowo pięknie rosły i kwitły, ale od kilku dni marnieją w oczach;/ Obecnie panują u mnie niemiłosierne upały, wiatru też raczej nie ma. Teraz w te upały podlewam je wieczorem i czasami trochę rano.Ogólnie zawsze co 2-3 podlewanie jest z nawozem do surfini. Objawy : rośliny są oklapnięte,zwiędnięte; niektóre liście są żółte; kwiatów niewiele, w porównaniu z tym co było (trudno mi je obrywać, bo balkon jest na I piętrze). Ściągnęłam je ze słońca, podstawiłam pod ściana i zacieniłam - nie wiem czy to dobrze?! Chciałam się dowiedzieć czy to stan przejściowy czy coś im dolega?
Z góry dziękuję za porady

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 19:15, 13 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies