Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:06, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:03, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Front płonie

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 10:02, 04 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
nowy nabytek



ciemierniki kwitna jakby zima byla alb moze nawet lepiej


i roze tlocza drugi raz




ogolnie to ogrodowo mi bardzo smutno. Nie da sie wyjsc do ogrodu przed 20, podlwewam do 22 prawie i tak nic nie widac. Na odchwaszczanie na cieszenie sie ogrodem nie ma czasu, no i cieszyc sie nie ma czym, bo wszystko usycha.


Urlop mam
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:01, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

na wiosną będę wymieniać folię bo jednak poziom wody jest za niski (i trochę go powiększe oczywiście )
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:58, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Moje 2 pnące horty o barwnych liściach (niedawny zakup, więc jeszcze słabowite)


Mieczyki o kolorach bez komentarza
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:56, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Katkak napisał(a)
Zachwyca mnie zdjęcie pajczyny. Czy natura nie jest najdoskonalszą artystką?


Jest, tak jak rysunki szronu na szybie, czy... kornika na drewnie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 09:55, 04 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Ojej jak ładnie
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 09:52, 04 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
rudbeckia tez podsycha


wybladle



oklaple


Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:52, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Agania napisał(a)
Fantastycznie

Trzymam kciuki za perukowca

Niestety wygląda coraz gorzej, już liście prawie uschły Zobaczymy czy na wiosnę wystartuje bo wszystkie jego odnogi rosną zdrowo
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:47, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Śliczna się ta ścieżynka zrobiła


Tak, fiołki są super na obwódki choć trzeba je trzymać we ryzach
A łuczek prawie zarosnięty winnikiem
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 09:46, 04 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
no i pare kwiatkow troche przybladlych od slonca.
na poczatek nie przybladla niespodzianka. Myslalam, ze nie mam a mam i to calkiem pokazny krzaczek, pierwsze kwiatki juz sa a jak zakwitnie caly to bedzie cudo




jezowki byly zolte a sa



te tez byly zolte


a te czerono -pomaranczowe
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:42, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Iwonka napisał(a)


Niesamowita różnica! Fajne są takie zestawienia. Widać ogrom pracy i działanie czasu.
Rozczuliła mnie też ta piaskownica... Ja ostatnio w zapomnianym kompoście znalazłam bumerang i krążek do hokeja... Też się wzruszyłam


Prawda? To takie rozczulające kiedy sie ogląda jak ogród dojrzewał wraz z dziećmi
To widok na dzisiejsze oczko

I piesa jeszcze młoda...
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:39, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Cudne

Pajęczyn Ci u mnie dostatek Choć zobaczymy jak będzie bo jechalam znowu z mopsilanem na buksy bo ćma nie odpuszcza... I na mączniaka musiałam floksy pryskać...
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:35, 04 sie 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
kasiek napisał(a)
2006

2018


Niesamowita różnica! Fajne są takie zestawienia. Widać ogrom pracy i działanie czasu.
Rozczuliła mnie też ta piaskownica... Ja ostatnio w zapomnianym kompoście znalazłam bumerang i krążek do hokeja... Też się wzruszyłam
Ogród Cioci cz. 3 09:30, 04 sie 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
dzisiejsza porcja fotek
[


No właśnie Gosiu co to z trawa między rozchodnikami? Rozplenica Hameln może?
Ślicznie wyszedł ci ten zakątek
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 09:27, 04 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Susza



tak wygladaja nasze pastwiska. Ten pasek posrodku to pasek, gdzie jeszcze cos rosnie Emus kosi i wrzuca owcom

oziebienie od piatku zapowiadaja (25°) deszcz nie wiadomo kiedy
Ogrodowe szaleństwo ... 09:14, 04 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Kimono

Pastella


Samaritan i Tip-Top

Ranczo Szmaragdowa Dolina 09:12, 04 sie 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
mydlnica powtarza po przycięciu

]


Z roślinek od ciebie najlepiej przyjęła mi się mydlnica, wypuściła kilka pędów i pięknie cały czas kwitnie. A jak pachnie...
Ogrodowe szaleństwo ... 09:03, 04 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Minerwa

Nn
Ogrodowe szaleństwo ... 09:01, 04 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Po raz drugi koncertują róże
Monaco

Sourire du havre

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies