Słoneczny Ogród
14:57, 18 lis 2017
Bardzo miłe to co piszesz, dziękuję
Tak to właśnie sowie wczoraj wyobrażałam mniej-więcej, specjalnie zaplanowałam taką, powiedzmy sesję. Była mgła, był mróz i taki to dzisiaj efekt.
Pan mróz, to taki właśnie malarz, wymalował mi cały ogród. Na żywo też mnie zachwyciło, najbardziej modrzew i perukowce, które ostatnio też niczego sobie wyglądały.
Rękodzieło najwięcej oczywiście przez internet.