Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Gunnera - parzeplin 17:29, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2017
Posty: 114
Do góry

a moja już w swoim zimowym domku. Jeszcze nie do koca okryta lisćmi bo otwieram górę w dni bezdeszczowe, ale już odpoczywa
Brzoza 'Doorenbos' - Betula utilis 'Doorenbos' 17:28, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Brzoza 'Doorenbos' - Betula utilis 'Doorenbos' 17:24, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kora. Ostatnio usmiechnęłam się, bo w gazecie ogrodowej znalazłam ogród który zajął II miejsce i miał identyczny zagajniczek. Nawet wrzosowisko prawie identycznie zrobione A i reszta ogrodu, jakby ogrodowiskowa.

Jednym słowem sprawdził się zagajniczek.



Brzoza 'Doorenbos' - Betula utilis 'Doorenbos' 17:20, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tu chyba najlepiej widać sytuację





Brzoza 'Doorenbos' - Betula utilis 'Doorenbos' 17:19, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Brzoza 'Doorenbos' - Betula utilis 'Doorenbos' 17:17, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tam jest cis, ale nieważne



Podwórkowa rehabilitacja 17:15, 08 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Tylko czajnik by wystarczyl a cała jesień by zrobił świetny jest




Moje ciemierniki tez w pakachwili ale Twoje juz cudne kwiaty mają )))


Czajnik na avatar chciałoby się krzyknąć
Aż mam ochotę kupić ( tylko gdzie?) parę ciemierników do tej mojej białej donicy drewnianej w wejściu, do tego jakieś trawki i dekoracja zimowa byłaby.
Zaraz idę do Ciebie, bo dawno nie byłam.
Sezon 2017 u Hanusi 16:54, 08 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Haniu sto lat sto lat

Miłkowo - sezon 2016-2022 16:53, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
anabuko1 napisał(a)
No piękne te trawy i u góry.
Bajka po prostu.
szkoda ,że u mnie takich widoków efektownych na jesieni nie ma

Aniu, nie wierzę
Kolorystycznie w tym roku cienko
a ta wisteria wciąż zielona
Miłkowo - sezon 2016-2022 16:50, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ścięłam kwiatostany bukietówek
wiosną mniej fruwa
i jakie różne stadia




Miłkowo - sezon 2016-2022 16:36, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ścięłam wszystkie kwiatostany hortensji
wiosną mniej fruwa

na 2-ch sosnach zagościły domki


róza Chopin...rozwinie się?
Podwórkowa rehabilitacja 16:32, 08 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Tylko czajnik by wystarczyl a cała jesień by zrobił świetny jest




Moje ciemierniki tez w pakachwili ale Twoje juz cudne kwiaty mają )))
Podwórkowa rehabilitacja 16:31, 08 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
I jeszcze parę zdjęć z telefonu.
Podwórkowa rehabilitacja 16:26, 08 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Ciemierniki zaczynają ten widok poprawił
mi dziś humor. Tyle pąków

Powojnik też ma 2 kwiatki.
Miłkowo - sezon 2016-2022 16:22, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry


gracki

tatarak
Miłkowo - sezon 2016-2022 16:12, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
za 2 zł na starociach kupiłam cudeńko
teraz tekst mus tłumaczyć z tyłu


róża juz ścięta do bukietu wnusi

Miłkowo - sezon 2016-2022 16:04, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hakone All Gold
rok temu 3 źdźbła
w ty juz nawet ..nawet

tu hakone Albostiata
już łapią wybarwienie jesienne


Miłkowo - sezon 2016-2022 15:54, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
effka napisał(a)


Przepiękne te klony, musze jednak się na pokusić one chyba potrzebują zacisznego i słonecznego miejsca?

Tak i muszą mieć słoneczko

miskanty i pomarańcz molinii
chyba moja miłość kieruje się do miskantów
czyżbym pozbyła się w przyszłości rozplenic???


magnolia Genie nadal trzyma liście, a magnolia Wildcat ma mnóstwo pąków
Miłkowo - sezon 2016-2022 15:44, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie u Was Irenko trawy robią robotę jesienią

Tak
Ale mam już ich pełno do wywalenia, oddam Tobie i Marioli
wiosną
niektórym fajnie
Miłkowo - sezon 2016-2022 15:42, 08 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Jesien do zakochania ))) a piesely ♡♡♡♡

Chwalić, że łobuz tylko jeden
buź Jola
męczyłam się
ścinałam kwiatostan, bo sieje się wszędzie, a w odzieży wbija i kłuje
rozplenice Moudry
w necie czytałam, że małe
moje 2x3m
popsuły koncepcje rabatowe, wielkie i nie ma chyba chęci na dzielenie i wymyślanie czegoś nowego
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies