Kora. Ostatnio usmiechnęłam się, bo w gazecie ogrodowej znalazłam ogród który zajął II miejsce i miał identyczny zagajniczek. Nawet wrzosowisko prawie identycznie zrobione A i reszta ogrodu, jakby ogrodowiskowa.
Czajnik na avatar chciałoby się krzyknąć
Aż mam ochotę kupić ( tylko gdzie?) parę ciemierników do tej mojej białej donicy drewnianej w wejściu, do tego jakieś trawki i dekoracja zimowa byłaby.
Zaraz idę do Ciebie, bo dawno nie byłam.
Chwalić, że łobuz tylko jeden
buź Jola
męczyłam się
ścinałam kwiatostan, bo sieje się wszędzie, a w odzieży wbija i kłuje
rozplenice Moudry
w necie czytałam, że małe
moje 2x3m
popsuły koncepcje rabatowe, wielkie i nie ma chyba chęci na dzielenie i wymyślanie czegoś nowego