Sezon 2017 u Hanusi
07:17, 31 paź 2017
Elu! My jesteśmy, a z nami? Jak sobie umilimy ten czas, tak będziemy mieli. Dziś u mnie cieszy wschodzące słońce, a z okna trochę zieloności gdzieś w oddali widzę.
Nie jest źle! Da się żyć!
Wszystkim, pogody wg potrzeb życzę.
Nie jest źle! Da się żyć!
Wszystkim, pogody wg potrzeb życzę.