Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Sezon 2017 u Hanusi 17:48, 23 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Liliowiec jeszcze chce kwitnąć, hortka Bluebird się przebarwiła,



Różyczki jeszcze marzą o kwitnieniu


Borówki jarzą się niczym ognisko w górach!

Gożdzikowa - wiejski ogród 17:48, 23 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
violka171 napisał(a)
Trawka wypasiona,kropelki rosy nawet widzę ,śliczna


Violu już tylko trawki mi pozostały co jako tako wygladają...reszta zniszczona ciągłymi opadami

A te kropelki to z mgły

Sezon 2017 u Hanusi 17:42, 23 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Violetko, na temat chryzantemy odpisałam u Ciebie, dziś zdjęcia jej nie robiłam. Tu mam sprzed tygodnia ale niewyraźne. Zrobię lepsze kiedyś.





Izabelko, Radku, jak pada to nie myślę o ogrodzie, ale dziś prognoza była zachęcająca, mimo deszczu w nocy. No i polazłam kopać dalie z tego błotka. Wykopałam z jednej rabaty i miałam dość. Trochę liści wygrabiłam, trochę pozamiatałam, przygotowałam jedną rabatę do skopania, wypiłam kawkę, zjadłam kiść winogron, i do domu. Kilka fotek też mam.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:38, 23 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Miałam kilka chryzantem. Ostał się tylko pojedynczy badylek. W wanience wciąż kwitnie biały kwiatek.



Ta róża jakby zapomniała, że to koniec października. Astry wciąż cieszą kwieciem.



Jeżówka - Echinacea 17:38, 23 paź 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry
MirellaB napisał(a)
Jeżówki Vintage Wine



Mirella, zakochałam się w tej jeżówce, jest przepiękna i mam już dla niej miejsce u mnie w ogrodzie. wiosną na nią zapoluję

Widzę, że lubisz jeżówki tak bardzo jak ja
Arboretum SGGW w Rogowie 17:36, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry







To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:32, 23 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Pada, niebo zaciągnięte ciemnymi chmurami. Jutro ma dotrzeć świdośliwa.
A dzisiaj intensywnie wpatruję się kolory. Póki jeszcze są.



Oczar i jabłuszka na Oli.


Borówka amerykańska. Imperata na tle rozchodników i Mary Rose.



Garażowa. Zielone udające trawę to irysy syberyjskie.





To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:30, 23 paź 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Brzozowa, leśnicy traktują brzozy jak chwast. Dla mnie one mają w sobie magię. Nie wyobrażałam sobie bez nich ogrodu. Nie przeszkadza mi jesienny bałagan, który robią.


W tym jesiennym bałaganie jest właśnie urok.
Ta rabata z brzozami tak piękna, że napatrzeć się nie mogę.
Podobny widok na brzozy mam u siebie tuż za drogą.
Wybłagałam właściciela działki żeby chociaż parę oszczędził podczas wiosennej wycinki
Arboretum SGGW w Rogowie 17:28, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry








Arboretum SGGW w Rogowie 17:26, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
chciałabym wiedzieć co to za drzewo - rzekła mnie jego kora ale zapomniałam sprawdzić



W cieniu - zacieniona 17:26, 23 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bogumila napisał(a)
Kolorowe liście lecą...oj lecą...
...i też jest pięknie U nas cały dzień przymglony i ponury, tylko na ułamek chwili wyskoczyło słonko.
Arboretum SGGW w Rogowie 17:24, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry


Arboretum SGGW w Rogowie 17:20, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry








To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:19, 23 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Brzozowa, leśnicy traktują brzozy jak chwast. Dla mnie one mają w sobie magię. Nie wyobrażałam sobie bez nich ogrodu. Nie przeszkadza mi jesienny bałagan, który robią.

Arboretum SGGW w Rogowie 17:17, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry




Arboretum SGGW w Rogowie 17:13, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry







To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:12, 23 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Gosiek, mój w momencie zakupu był ledwie kilkudziesięciocentymetrowym patykiem z gołym korzeniem. W zeszłym sezonie stał w miejscu. W tym wystrzelił w górę. Mam nadzieję, że będzie z niego pożytek wizualny.

Arboretum SGGW w Rogowie 17:09, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry





Arboretum SGGW w Rogowie 17:07, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry






Arboretum SGGW w Rogowie 17:04, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies