Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ja i mój ogródek, a może ogród 20:40, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ptasi gaj 20:38, 20 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Modrzew kręcony w tym roku rosły pod nim maślaki - widok ogólny





Sekwoja zaczyna zmieniać kolor aby później tracić igły całymi gałązkami które nie zdążyły zdrewnieć.



Maleńka jeszcze hortensja pnąca w jesiennej szacie



Ja i mój ogródek, a może ogród 20:37, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Bawarka 20:37, 20 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Dalej kwitnie rododendron cw. No przeciez nie nakrzycze na niego i nie zabronie.


Kwitna roze, piekne, zdrowe, pachnace...Fotek niet ale beda, chyba
Za to robi sie fajnie w kuchni, rowniez pachnaco i kolorowo. I smakowicie

Ja i mój ogródek, a może ogród 20:35, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Bawarka 20:35, 20 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ale piękny A psa masz superowego to dog niemiecki? nie mylę się?


Nie mylisz sie


I drugi...Pol kilo szczescia.


Bawarka 20:32, 20 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Obrodzily i ciesza smakiem liscie burakalisciowego


I...Nasza botwinka Ta cieszy mnie bardziej, uwielbiam zupe botwinke. W tym roku po raz pierwszy sprobowalam siac ja caly sezon i udalo sie. W pazdzierniku mam botwinke, smakuje tak samo dobrze jak wiosna.


Kwitna hortki

pieknie czerwienia sie jej listki


zawilce daja pokaz

Ja i mój ogródek, a może ogród 20:30, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ptasi gaj 20:30, 20 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Ostatnie słoneczko tego lata jesienią więc trzeba wykorzystać i robić foty.

Skalniak w liściach


lawenda jeszcze kwitnie ale późno zaczęła wynik tego, że za późno ją ścięłam wiosną





Ja i mój ogródek, a może ogród 20:27, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Bawarka 20:27, 20 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Kasiek napisał(a)


Masz racje, korona nie spadnie a zamki im bardziej nadgryzione zebem czasu, tym ciekawsze

Ale piękny A psa masz superowego to dog niemiecki? nie mylę się?
Bawarka 20:26, 20 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
A w ogrodzie? A w ogrodzie mnie nie ma Dzisiaj na szybko zrobilam fotki i...Tak bardzo szybko i bardzo malo.

Sa jeszcze pomidory. Smaczne, pachnace, pyszne.




Sa i jeszcze kwitna kolejne.


Sa i poziomki, odmiana Regina, kwitnie i owocuje do przymrozkow. W zimny listopadowy wieczor, kubek herbaty z poziomkami...Mmmmmmm...

Ja i mój ogródek, a może ogród 20:25, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry


już chyba ostatnie różyczki


i jeszcze znalazłam taką niespodziankę
Bawarka 20:22, 20 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 20:21, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry

Ogród z wilkiem zamkn. 20:21, 20 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Dobra ......to teraz na tapetę do zmian prawa z limkami ,wrzosami i kulkami ...... jak to ze sobą zespolić , bo wydaje mi się ,że rabata na 3 części podzielona bez spójności ...... do myślenia na zimę wstawiam ......na pewno nie na ten sezon
Przy limkach teraz szału nie ma :

Są tam od siatki : miskanty ML,Limki,jeżówki ,szałwia i ID
Dalej wrzosowa cześć

I kulkowa

Najbardziej smutna teraz jest cześć limkowa ......
Og góry całość .... stare zdjęcie .... mus zrobic nowe

Nie wiem jak te części połączyć ,żeby było dobrze ..... Limki na całej rabacie dać ? ,a może jakoś inaczej ...... hm
Ptasi gaj 20:19, 20 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Trochę fotek z dzisiejszego spaceru. Zobaczcie pierwszy raz w życiu widziąłam w październiku w takim stanie jukę przy kościele pewnie Bóg błogosławi roślinom



Zebrinus kwitnący



Tutaj przepiękny tulipanowiec po lewej sekwoja


Rozplenica japońska - Pennisetum alopecuroides 20:19, 20 paź 2017


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Do góry
Już jesienne barwy.

...uDany ogród 20:17, 20 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
roma2 napisał(a)
"Pobyt" u Ciebie (u Was właściwie powinnam napisać), to sama przyjemność. Z nutką (malusieńką ) zazdrości i (większą niż malusieńka ) niedowierzania. Jak sobie radzicie z niełatwym przecież terenem. Tfu, teren to jakieś nieudaczne słowo! Ogrodem! Podziwiam szczerze! Pomysł i ralizacja - genialne! Zdjęcia zawodowe! Aż się zasapałam od wykrzykników !!!


Romciu kochana, dziękuję Ci bardzo za ten serdeczny komentarz. Takie wpisy utwierdzają mnie w przekonaniu , że moja praca ma sens.
Staram się ujarzmić ten "teren" i powoli mi się to udaje, jeszcze kilka lat i będziemy się znali i rozumieli jak łyse konie. Mam nadzieję, że los będzie na tyle łaskawy i pozwoli mi spędzić w nim resztę życia...

DZIĘKUJĘ!

Ja i mój ogródek, a może ogród 20:16, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies