Dobra ......to teraz na tapetę do zmian prawa z limkami ,wrzosami i kulkami ...... jak to ze sobą zespolić , bo wydaje mi się ,że rabata na 3 części podzielona bez spójności ...... do myślenia na zimę wstawiam ......na pewno nie na ten sezon



Przy limkach teraz szału nie ma :
Są tam od siatki : miskanty ML,Limki,jeżówki ,szałwia i ID
Dalej wrzosowa cześć
I kulkowa
Najbardziej smutna teraz jest cześć limkowa ......
Og góry całość .... stare zdjęcie .... mus zrobic nowe

Nie wiem jak te części połączyć ,żeby było dobrze ..... Limki na całej rabacie dać ? ,a może jakoś inaczej ...... hm