To przepis na naleśniki zapiekane w piekarniku. Natrafiłam na wzmiankę u Hani Andrus i poprosiłam autorkę przepisu czyli Izę (Basilikum) z wątku "Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum" o szczegóły wykonania.
Tymczasem kilka aktualnych zdjęć (w końcu trafił się słoneczny piękny dzień)
Niby legenda. Nad Dunajcem leciał bocian czarny Ale nie wyrobil na zakręcie, uderzył w ścianę spadł do rzeki i się itp pół Ale ślad na tej górze pozostał
Był spływ Dunajcem.
Gdzieś w okolicach drugiego zdjęcia podobno Janosik przeskoczył rzekę. Nawet mieli mu ten skok zaliczyć do księgi rekordów Guinessa Ale stwierdzono że był na dopingu~ goniła to żandarmeria dalej Maryna a za Maryną tesciowa
Znasz może jego nazwę ? Bardzo ładny kolor, taki delikatny, waniliowy. Podoba mi się. Ja mam żarówwiaste, takie chyba najzwyklejsze.
Masz lato w pełni, u mnie też było dziś ładnie, słonecznie.
no i po wakacjach. 2 tygodnie laby i super wypoczynek. Dzięki pomocy sąsiadki mój balkon zieleni się i zaskakuje nowościami. Róże całkowicie zginęły pod wiechami stipy, za to ku mojemu zaskoczeniu zakwitły tegoroczne, siane ostróżki
Uschy za to lobelie, próbuję je reanimować, oraz porzeczka. Nie jestem pewna, czy uschła czy moze znowu dobrały się do niej opuchlaki.
Na rosarium uetersen pojawił się mączniak.
Pelargonie zaczynają znowu kwitnać. Chyba mają u mnie za ciemno i nie mają ciągłości w kwitnieniu
Na początku roku posiałam stipę, werbenę i ostróżki. Uważam, ze to był strzał w dziesiątkę. Ze względu na uprawę pojemnikową wszystkie rośliny sa opóźnione, a dzięki temu na balkonie mogę zaobserwować dużą zmienność. Jedyne co to widzę, że stipa zdominowała donice i muszę ją ograniczyć w przyszłym roku