Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Migawki z ogródka 22:02, 17 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Posadzone.


Cudem udało mi się je tak wsadzić, że nie musiałam ruszać póki co ani jednej róży i magnolii.
Tylko funkie powysadzałam, największa poszła od razu w docelowe (chyba, że mi się zmieni). A z jednej zrobiłam 8 sadzonek i w doniczkach stoją. I niestety dochodzę do wniosku, że nadal nie lubię pstrych liści... patrzę na te moje dwubarwne funkie i jakoś mi się już nie podobają...
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:01, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Te w pąkach najbardziej wyczekiwane bo cudnie pachną
Zszywkowy ogród marzeń :) 21:59, 17 lip 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
I dalsza część

Kiedyś będzie tu ogród 21:58, 17 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
ryska napisał(a)
Wow jakie ładne łubiny pięknie się nasionkami zaopiekowałaś....
Renatko przyznaję, że roślinki u mnie nie maja łatwego życia. Ale o te darowane staram się szczególnie dbać. I zrobię wszystko żeby im u mnie było dobrze.

Z serii darowane....











Dziękuję dziewczyny
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:58, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Lilie niektóre już przekwitają, a część uszkodził deszcz.
Zszywkowy ogród marzeń :) 21:55, 17 lip 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Bardzo dawno mnie tutaj nie było, ale za dużo na głowie i czasu brak

W końcu definitywnie skończyłam zakątek z rodakami, muszę jedynie dosypać kory w niektórych jej zakątkach

Z jedną róża jest coś nie tak, bo zżółkły jej liście i opadły i zostało kilka liści zielonych i niektóre pędy brązowieją



A teraz coś przyjemniejszego Mała rewolucja z zakątkiem rh

Kiedyś będzie tu ogród 21:54, 17 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Na bank Twoja sesleria to jesienna. Jest taka jak moja i kłoski ma takie same. Moje podzielone wykazują oznaki,że będą z nich trawiszcza jak się patrzy
To chyba i ja swoje podzielę przy sadzeniu.



Makao_J napisał(a)
No to super Aniu.
Też się cieszę Aniu. Choć przyznaję, że jak przyszły to byłam 'lekko' rozczarowana.

Green Jewel zaczyna... piękna... będę rozmnażać...





Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:53, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Makao_J napisał(a)
Śliczna jest. Kiedyś sobie kupię tą Paschminę.

Koniecznie Aniu
A tu druga, obie rosną w donicach.
Sezon 2017 u Hanusi 21:53, 17 lip 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Basiu, biała trzykrotkę znajdę na działkach, Pewnie ktoś ma, tylko muszę zajrzeć przez płotki i zrobic wymianę.

Ogrodowy song 21:46, 17 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Nalot motyli trwa; niesamowity widok ☺
Ogrodowy song 21:42, 17 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Pszczelarnia 21:42, 17 lip 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)








Musiałam poprostu zacytować. Cudo! I już się nie mogę doczekać nasionek
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:41, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Z pozdrowieniami moja Paschmina
Sezon 2017 u Hanusi 21:39, 17 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
hanka_andrus napisał(a)


Ale za to Chopin będzie miał 2 kwiatki, Jeszcze w tym tygodniu.



Oby pięknie kwitł, bo mój Chopin jakiś taki niewydarzony.

Miłego tygodnia, Haniu, tym bardziej że - jak piszesz - pogodny ma być.

Edit. Biała trzykrotka do kompletu by się przydała. U kogoś taką widziałam, ale - zabij - nie pamiętam u kogo.

Ogrodowy song 21:39, 17 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Ogrodowy song 21:36, 17 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Działka wkoło Lubczyka :) 21:34, 17 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
kitek81 napisał(a)
Kolejna strona z obrzeżami
WOW jak elegancko się zrobiło
Ogrodowy song 21:33, 17 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Dla odwiedzających mój wątek ☺

Pszczelarnia 21:32, 17 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Margarete napisał(a)
Zaglądam i parę oczy pięknym bogactwem roślin. Nie zawsze piszę ale tym razem napiszę że taki poczochrany warzywnik z kwiatami i "wypełniaczami" bardzo mi się podoba.
W ogóle cały twój ogród bardzo, bardzo mi się podoba...
Zazdroszczę miejsca i możliwości budowania takich piętrowych kompozycji z plamami kolorystycznymi ale zaraz potem uświadamiam sobie ile ja mam roboty sama u siebie żeby ogarnąć samej tę moją małą przestrzeń i już mi mija ochota na taki duży ogród. Ale pooglądać i nacieszyć oczy mogę zawsze chętnie


Ciągle niepoprawnie, wbrew rozsądkowi poszerzam rabaty bylinowe:




Sezon 2017 u Hanusi 21:29, 17 lip 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Właśnie dziś ograniczałam busz, Na jednej stronie przejrzało, ale tylko częściowo. Może uda się jutro dokończyć. Pogoda u mnie w tym tygodniu na zamówienie!
Słoneczny tydzień nad morzem właśnie mamy. Kolejny już będzie deszczowy znowu.

Kwitną trzykrotki. Mam takie kolory

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies