Ogrodowe też lubięszczególnie za ich kolorowy akcent w Ogrodzie, gdzie w większości preferuję jednak biel
Nie na to jak poranna kawka w niedzielę na tarasie
Ścięta odrobina lawendy jeszcze chwilkę na zewnątrz, a potem do suszenia. Terminów i motyle masowo oblegają krzewy, że trudno podejść
Jak już się nasycą to na ścianie domu się wygrzewają
Mieliśmy wczoraj prawdziwą przyjemność gościć w ogrodzie Miry. Myślałam, że dobrze go znam z forum, ale rzeczywistość przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Zakochałam się w nim od furtki i cudowne jest w nim wszystko, dosłownie wszystko. To jedna wielka inspiracja. Zresztą sami zobaczcie