Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)
12:29, 17 lip 2016
Myślę, że lepiej wygląda bez dachu
A tak na serio, jeśli chłopcy nie potrzebują dachu (bo w deszczu tam raczej nie siedzą, prawda?)
pysznogłówka z pięterkiem
![]()
inne różności
![]()
![]()
nie wiem jak to się nazywa..zapomniałam..
![]()
Oglądam Twoje cudowności, To jest dobry zastrzyk na cały dzień! Pozdrawiam!