Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:29, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Sebek napisał(a)
Jak cudem Anabelle u Ciebie nie leżą? Deszcz do nich nie dotarł?


U mnie słabo padało.. i mało.. .. nawet niczego nie położyło.. moją górkę deszcze mijały.. z prawej z lewej.. ale nie środkiem.. pod krzewami sucho

Pierwsza jeżówka od wielu lat co się wysiała i jest inna niż różowa czy biała..
Nasz mały raj na ziemi :) 00:29, 16 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry


Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:27, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I tyle.... rano trzeba wstać..





Zszywkowy ogród marzeń :) 00:26, 16 lip 2016


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:26, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Drugie tłoczenie Reine des Violettes
Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:25, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry




Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:24, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dobranoc..

I jakieś ostatnie foty




To liliowiec od Ewy..cmok.. piękny jest ..
Zszywkowy ogród marzeń :) 00:23, 16 lip 2016


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Gosiu bardzo się cieszę ze wpadłaś Bonica wyglada cudownie,a Soul zaczyna kwitnąć odmachuję




Mam kilka zdjeć z przed wyjazdu aktualnie wczasuję nad Bałtykiem
Nasz mały raj na ziemi :) 00:18, 16 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry








Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:15, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Bo to jest zaczarowany ogród


A tu jakieś czary mary ktoś robi..


I jakieś śliczne rusałki...

Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:12, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Bo on jest zaczarowany!


Ha, ha, ha.... nowe określenie mojej radosnej twórczości . ..

Komuś pisałam, żę Everest jest kiepską trawą.. długo się zbiera po zimie, dopiero teraz jakoś zaczyna wyglądać, ale do ideału jej daleko.



I Gold Fontains, szybko siezbiera i na bogato.. to wszytko nowe przyrosty, po ścięciu..


Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:09, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Agania napisał(a)

Wow, cyknij to miejsce szeroko, unikatowe światło i poza, zakątek unikatowy czarowny

zdjęcie będzie cytowane


Po lewej padły jodły i jest brzydko jedynie RH są OK. Czekam aż urosną serby

I hosty pod wierzbą, bo tylko one rosną.. nawet kiścień po kilku latach padł

Zrobię .. bo nie mam takiego pod ręką..



Nasz mały raj na ziemi :) 00:08, 16 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry








Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:06, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Basilikum napisał(a)

wow tu wyglada jak wejscie do zaczarowanego ogrodu


Aleja Konstancji...


I jakiś pstryk..

Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:04, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Bogato w kwiaty u Ciebie przez cały rok. Masz piekny ogród a jak piszesz ze cos jest dzieki mnie to duma mnie rozpiera


Oj dużo dzięki tobie... RH, oczko i liliowce.. i wiele innych

Kwanzo.. nie da się im zrobić z racji położenia dobrego foto




Ranczo Edy 00:02, 16 lip 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
spokojnej nocy kochane miło że jesteście

Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:01, 16 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Aniu, z jaką trawkæ masz te zwykłe różowe jeżówki?


Rozplenice.
To są rozplenice.. ale nie wiem jakie, bo to zbiór różnych z całego ogrodu.. tradycyjnie pomieszałam..


Edit, bo w jednym miejscu mam hakonechloa Nicolas.. foto niżej



I tu też hochla.. ale jeżówka do przesadzenia.. nie ten kolor..


Nasz mały raj na ziemi :) 00:01, 16 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry








Sprzeczność w ogrodzie 00:00, 16 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Jana napisał(a)
czy to orliki wysiałam? Wiatr porwał mi kartki i teraz zgaduję, a jeśli tak to powinnam to teraz rozsadzić?


U mnie tak wygladaja listki wlasciwe orlika. Na torebce napisali zeby na miejsca stale wysadzac we wrzesniu - tak przy wszystki pisali wysiewanych latem dwuletnich. Jutro zerkne na opakowanie bo teraz 'spie'...albo w necie sprawdx...
Nasz mały raj na ziemi :) 23:56, 15 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry








Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies