Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:23, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Pierwsza budleja
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:20, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Po co ma się stawik? By łowić ryby

I złapana w lustrze



Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:18, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
To jeszcze raz rabatka niebieska (fioletowa) ...
Ogród ze skarpą 18:17, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 18:17, 14 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:15, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Kolejna rzecz po której ledwo się ruszam to zmiana trasy ścieżki - biegnie teraz przez srodek pergoli, musiałam przeszczepić trawnik


Przedtem biegła za blisko brzegu...
o tak
Ogród ze skarpą 18:15, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 18:15, 14 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ogród na Zapłociu 18:15, 14 lip 2016


Dołączył: 01 cze 2012
Posty: 279
Do góry
Ogród ze skarpą 18:13, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 18:13, 14 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ogród ze skarpą 18:12, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 18:11, 14 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 18:10, 14 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ogród ze skarpą 18:10, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:08, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Lato...
Ogród ze skarpą 18:08, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 18:07, 14 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
dominika_ napisał(a)
Hej Domi, zatrucia nie zazdraszczam. Zapracowana kobieto teraz jesteś remont, ogród a do tego wakacje to i dzieciakom pewnie trzeba czas jakoś zagospodarować. Pozdrawiam U mnie lało pięknie całą noc, ogród znakomicie podlany, jakżeż się cieszę
u mnie leje od nocy do chwili obecnej
Ogród ze skarpą 18:06, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:05, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
I takiego wielkiego pasikonika mieliśmy!


Basen do towarzystwa dostał leżanki - może w końcu odpocznę...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies