Hej Domi, zatrucia nie zazdraszczam. Zapracowana kobieto teraz jesteś remont, ogród a do tego wakacje to i dzieciakom pewnie trzeba czas jakoś zagospodarować. Pozdrawiam U mnie lało pięknie całą noc, ogród znakomicie podlany, jakżeż się cieszę