Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród ze skarpą 18:04, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
13 lipca 2016

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:02, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Wokół basenu powstaje niebieska rabata..

Len od Sylwii
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 18:01, 14 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Luki napisał(a)
Mogę w końcu pokazać efekty zasłaniania 'kanarka' sąsiada jeszcze dwa lata i chyba zniknie całkowicie, w końcu 3 Nigry, 2 metrowy żywopłot grabowy, 3 graby u siostry i jarząb muszą się na coś przydać




Mam jeszcze liliowce i więcej portretów lili i jeżówek, ale to następnym razem.


Super, nigry cudnie się prezentują!
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:00, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ano właśnie - bawiłam się w fryzjera bo starsza zamówiła zobie zmianę koloru włosów


Zimno sie zrobiło, basen smutny stoi...
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:56, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Najpierw była tylko tarcza na rzutki... Ale potem - przyszła wiatrówka

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:53, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Bo tam gdzie była moja rodzina zażyczyła sobie... punkt strzelniczy
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:50, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
No dobra a teraz co robiłam z krążkami - poszły w różne miejsca. Wcześniej myślałam by biegły zamiast płyt betonowych, ale teraz wiemy że zamiast nich będzie biegła ścieżka z kostki

Ławka musiała iść w inne miejsce...
Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:48, 14 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Ale na front do białych bylin szkielet zimozielonych trzeba, bo będzie smętnie.

Jeżówka Merinqe z listy


Tojeść orszelinowata



wysiewa Ci się ta jezówka?czy odmianowa czyli nie?
a szkielet zimozielonych to moze byc zywopłot z serba? na srodku dwie świdosliwy i pod nimi własnie białe byliny, tak zeby cały rok coś się działo? mam 15 kulek danica do zagospodarowania to bym je gdzieś tam pomiędzy wrzuciła?
pomyslałam o białych bylinach bo świdosliwa kwitnie na biało i jakoś tak by rozjasniało ciemną zieleń serbów
dobrze kombinuje czy czujesz inaczej?
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:46, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:43, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Coraz ładniej lilie mi rosną
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:41, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:38, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Tu ma być ogród :) 17:38, 14 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
lindsay80 napisał(a)


to pewnie impreza się szykuje? Ale Ci fajnie, u mnie posucha w tym roku w tej kwestii.

Fajne jeżówy, a sieją się ponoć jak głooopie więc niedługo wszystkim nam porosną jeżówkowe łany.
Ja to jeszcze mikołajkowe, ostróżkowe, szałwiowe i naparstnicowe poletka chyba będę mieć bo tyle siewek wylazło.

Takie naparstnice z siewek porosły, czy to możliwe, żeby one w tym roku zakwitły bo na srodku to jakby kwiatostan zaczynał wychodzić?






szykuje sie impreza szykuje choc ja wielka fanka takich nie jestem ja to wolalabym takie imprezy dekorowac i wyjsc przed przybyciem gosci.
Ale tym razem trzeba bo to u brata M.
Z naparstnica nie pomoge bo sie nie znam ale wielka
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:35, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Niebieska rabata

Milin zakwitł, słabo na razie
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:33, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Królowe lata - liliowce

i horty
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 17:33, 14 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
polinka napisał(a)


Niestety na wieczór i noc prognozy zapowiadają kolejne intensywne opady i wiatr dochodzący do 90 km/h. a ziemia coraz mniej chłonna...

U mnie to samo Ale zdjęcie bossskie!
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:31, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

I jeden z powodów dla których nie łapię zakrętu - mam kolejne krążki od Sylwi

A tu wycinkę robię

kolejna zdobycz w komisie
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:29, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Za 15 zł nabyłam


Laurka od Laurki - mojego wzrostu jest

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 17:27, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Kurcze, czas zapitala a ja nie łapię zakrętu... Widzę że ma tyły z fociami więc wklejam...


Zdobyczne w komisie

Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:27, 14 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Jeśli pamiętasz nazwę tej funkii, to napisz ją w moim wątku. Mam posadzone funkie dookoła gruszki przy altanie, ale one się tam nie sprawdzają, chętnie wymiwniłabym na takie.



To chyba Fransee.. tak mi fachowcy ją zdiagnozowali. Rośnie sobie tu już od 8 lat.. najstarsze nasadzenia.. i ani razu nie przekopane

5 szt posadziłam.... ale mądra byłam... bez forum i internetu

To moja pierwsza rabata a raczej połowa, bo tylko tyle zdążyłam w tym roku..
sierpień 2008


Tylko kany nie ma, reszta jest bez zmian.. tylko się poszerzyło trochę ..


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies