Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:10, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Agania napisał(a)
humory dopisywały

wyjątkowy ten wiąz




Jedna się wyłamała

Czy masz ten basen wkopany w ziemię??

Psiuńca przepiękna

Wrzosowisko tylko wzdycham..
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 18:10, 10 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)
to mieszkam




ale urocze miejsce...cudnie:

Ta kukurydza to taka nie za duża jest....u nas to juz ma wiechę,i ponad 2,5 m wysokości
Do raju daleko - u Ewy 18:01, 10 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Ewa777 napisał(a)



I mój kancik



z kostrzewami fajnie, po lewej nie pociagniesz ?
kancik boski
Nadchodzi wiosna - czas na ogród 17:59, 10 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
dominika_ napisał(a)
Beatko ten pas mnie denerwuje, ale coś przebąkują o robieniu chodnika, więc wstrzymam się, jak nic się nie będzie działo, to wsadzę coś zadarniającego bo koszenie odpada.

Co do powstrzymania się od zakupów długo nie wytrzymałam, dziś znów odwiedziłam ogrodniczy



Oj Domi szalejesz z zakupami,ale ja Cie rozumiem jest miejsce do zagospodarowania to jak tego nie wykorzystać. Podoba mi się bardzo Twoja altana na kamiennym wzgórzu
Bawarka 17:58, 10 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Kasiek napisał(a)
Ewa, to ona








Hmm, nie jestem teraz tak do końca pewna, bo moj Jacques nie pokazuje pylników jak przekwita. Liście i usytuowanie kwiatów ma jak róże portlandzkie, ale przekwitający kwiat jednak inny. Poszukam jeszcze w książkach. Może coś znajdę.
Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:57, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Madzenka napisał(a)
Fajna wizyta, widać że Ci sprawiła radość. Tylko napisz kto u Ciebie był

Sylwia, Dorotka i Agnieszka Abiko, wszystkie ze swoimi połówkami.


Zapomniałam Agnieszce dać krwawnika potfffora i ładnego ciemiernika
Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:55, 10 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mala_Mi napisał(a)



A z jeżówek moje ulubione teraz to Big Kahuna.. faktycznie mega big.. są jak milion dolarów.. CUDOWNE.Foto nie oddaje uroku..





no sliczna nawet kupilam dzisiaj w podobnym kolorze ale nie taka piekna
Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:54, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Podaję nazwy zapomniane w trakcie wizyty:

Krwiściąg Red Thunder


A tu dobrze powiedziałam dzielżan Siesta

Kwitnące skarpy 17:35, 10 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Kwitnące skarpy 17:27, 10 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Jakaś sasa


Zagadka co to jest??
Znowu na wsi 17:27, 10 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry




Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:26, 10 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
to mieszkam


a tu mieszkaja nasze owce, pod drzewem w dolnym lewym rogu widac ich chalupke


a jakby ktos nie mogl usnac to moze sobie na ten obrazek popatrzec


albo lepiej ten

Kwitnące skarpy 17:22, 10 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Nowe foteczki jeszcze ciepłe od słoneczka
Zrobiłem fotki listkom bambusowym porównaniem jest moja dłoń
Bisetti

Fargesia murielae

Fargesia rdzawa

Fargesia "green dragon"
Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:15, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Urszulla napisał(a)
Byłam, zobaczyłam że dużo Ci padło roślin albo nie chcą kwitnąć. Dziwne, że u Ciebie. Ale kobiety lubią zmiany


U mnie też tak siedzieje, tylko najczęściej nic nie piszę, wykopuję i jest miejsce na nowe, ale w tym roku wyjątkowo dożo mam strat i tego na czym mi zależało

Znowu na wsi 17:13, 10 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry






Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:12, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Piotr_ napisał(a)
Ogród cudny super, ostatnio brak czasu mam na zwiedzanie dziś trochę wolniejszy jestem więc pisze, u mnie też trochę popadało ostatnio ale sucho nadal jest .
Muszę się do cb kiedyś wybrać na kawę hehe


Szkoda, że nie wiedziałam, że masz wolniejszą niedzielę.. mogłeś dziś przyjechać ... zawaliłam i nie pomyślałam.. ale z braku czasu nie myślałam o niczym..

a i zakwitła żółta lilia.. jest cudnie żółta.. może mam foto na telefonie.. bo na aparacie mam sprzed 3 dni jeszcze w pąku..

Znowu na wsi 17:09, 10 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry


Nieco bardziej kolorowo






Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:09, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)
gosciom mozna pozazdroscic


Pojechali do Kasi się dalej gościć... a ja gonię posprzątać ..

Do nieba parami szli.....

Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:07, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gosiek33 napisał(a)



moja 1 sztuka była jak ta Twoja dziś, u mnie dziś tylko smętny liść

Faktycznie zjawiskowe, uwielbiam tego miniaturowego ,mieczyka'


Jeszcze będę je mieć.. tylko zastawiam się czy nie przesadzić ich gdzie indziej... ale to na razie myślę ..



A z jeżówek moje ulubione teraz to Big Kahuna.. faktycznie mega big.. są jak milion dolarów.. CUDOWNE.Foto nie oddaje uroku..



Doświadczalnia bylinowo-różana 17:04, 10 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
Anda napisał(a)
Scabiosa


Knautia


Kanutia


Scabiosa


Nie wiem, czy widziałam u nas takie cudowności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies