Oj Domi szalejesz z zakupami,ale ja Cie rozumiem jest miejsce do zagospodarowania to jak tego nie wykorzystać. Podoba mi się bardzo Twoja altana na kamiennym wzgórzu
Hmm, nie jestem teraz tak do końca pewna, bo moj Jacques nie pokazuje pylników jak przekwita. Liście i usytuowanie kwiatów ma jak róże portlandzkie, ale przekwitający kwiat jednak inny. Poszukam jeszcze w książkach. Może coś znajdę.
Nowe foteczki jeszcze ciepłe od słoneczka
Zrobiłem fotki listkom bambusowym porównaniem jest moja dłoń
Bisetti
Fargesia murielae
Fargesia rdzawa
Fargesia "green dragon"
U mnie też tak siedzieje, tylko najczęściej nic nie piszę, wykopuję i jest miejsce na nowe, ale w tym roku wyjątkowo dożo mam strat i tego na czym mi zależało
Szkoda, że nie wiedziałam, że masz wolniejszą niedzielę.. mogłeś dziś przyjechać ... zawaliłam i nie pomyślałam.. ale z braku czasu nie myślałam o niczym..
a i zakwitła żółta lilia.. jest cudnie żółta.. może mam foto na telefonie.. bo na aparacie mam sprzed 3 dni jeszcze w pąku..