Wczoraj kupiłam pierwszą jeżówkę- kwiatek który nie podobał mi się tak bardzo że nie rozumiałam forumowego zachwytu nad nim

może jednak się polubimy

czy ktoś udzieli mi wskazówek? Stanowisko, ziemia? Jak można je rozmnożyć?
A dzisiaj na targowisku dorwałam naparstnicę. Już przekwita, ale jest

wiem że moźna zebrać nasionka i rozmnożyć ale nie wiem kiedy?