Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Mirelli 12:56, 03 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
MirellaB napisał(a)

Alicjo widziałaś to połączenie
Jeszcze raz dla Ciebie



Przecudnie Mirelko! Stipa nadaje takiej zwiewności i lekkości kompozycji, no i kolejna inspiracja na przyszły rok A tak nawiasem mówiąc, nie spodziewałam się jaskrów w takim kolorze, ojjjj jeszcze wiele się muszę uczyć
Ogród z pergolą 12:56, 03 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
hortensje Limelight

hortensja Polar Bear

Doświadczalnia bylinowo-różana 12:56, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:55, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:53, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 12:53, 03 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Moc fioletu






Wow, Danusiu ślicznie
Odkryłam że róż i fiolet to są moje kolory
Ogród z pergolą 12:52, 03 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
i nudy czyli swany poraz kolejny

red baron czeka aż donice pomaluje bo będzie w kompozycji z limonkową zurawką i jeżówkami
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:52, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:50, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Przed i po przycięciu szałwii Amethyst. Dopiero po widać, że rośnie tam też knautia


Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 12:48, 03 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Odwiedzającym życzę miłej niedzieli

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 12:47, 03 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bogumila napisał(a)
Aniu...koniec leniuchowania...dawaj fotki.

Bogusiu wróciłam wczoraj wieczorem, fotek nie miałam ale wieczorkiem się poprawię
dziś niedziela trzeba z rodziną poleniuchować i oczywiście co nieco ofocić w ogrodzie

na razie kilka porannych








Doświadczalnia bylinowo-różana 12:47, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Jacques w tym roku bardzo nieuczesany Jude po deszczach też nie najlepiej.

Doświadczalnia bylinowo-różana 12:45, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Zaczynają kwitnienie żurawki i hortensja.

Doświadczalnia bylinowo-różana 12:44, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Malinki zaczynają Kalarepki smaczne i delikatne w smaku. Pomidorki wreszcie niedługo będą kwitnąć. Chryzantemy od Gosi z Widokiem na Lanckoronę ładnie rosną

Doświadczalnia bylinowo-różana 12:40, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Geranium Rozanne mi pożera hibiskusy. Tutaj już po cięciu

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-) 12:39, 03 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry
Pomocy-co dolega moim grabom???Niczym ich nie pryskałam do tej pory!
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:39, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Świdośliwa ładnie kwitła wiosną i ma teraz przepyszne owocki Ptaki się chyba jeszcze nie zorientowały, że są

Doświadczalnia bylinowo-różana 12:37, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Uwielbiam te pióropusze Overdama

Doświadczalnia bylinowo-różana 12:35, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:34, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Czas na fotki Robione w przerwach między deszczami. Niektóre rośliny są takie sobie, ale cóż, taka aura.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies