Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W oflisowym ogrodzie 12:02, 01 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Do góry
kamila66 napisał(a)
Od początku tygodnia cięłam buksy dwa pierwsze były kilka lat temu wyłamane przez śnieg, w tym roku przypominają coś na kształt kuli


Kamila czy to jest róża The Fairy? Jakie masz z nią doświadczenia?
Nasz przydomowy ogródek 11:53, 01 lip 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Aniu dziękuję. Peruczki same wyrosły a lawendę rozmnażam we własnym zakresie.

Marzenko żółtemu z niebieskim zawsze jest do twarzy.

Basiu to hortensja krzewiasta. Ona zawsze kwitnie wczesnej. Nie jest to Anabelka ale jakaś przedpotopowa odmiana.

Agnieszko dzięki.

Gosia pewnie że to Twój kolorek.

Pochwalę się sukcesami w rozmnażaniu roślin. Krysia wsadziła do wody kilka gałązek lawendy w jesieni. Wygląda na to ze wszystkie się przyjęły i już posadzone. A jeden mały pyrtek już nawet zakwitł.





A to perowskia. Z gałązki się przyjęła wsadzona prosto do ziemi. Osoba która tu zagląda incognito będzie wiedziała gdzie rośnie jej mamuśka.

Mój jest ten kawałek ogrodu 11:52, 01 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry



Mój jest ten kawałek ogrodu 11:50, 01 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry


Mój jest ten kawałek ogrodu 11:48, 01 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Crocus



Ogrodowa przygoda Łukasza :) 11:48, 01 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Luki napisał(a)




boszzzzzzzzzzzzzzzz we wszystkim jesteś takim perfekcjonistą?
cudnie
Ogródkowe perypetie:) 11:46, 01 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry



już ciemno




Mój jest ten kawałek ogrodu 11:46, 01 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Wedding Piano

Ogródkowe perypetie:) 11:45, 01 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
wczoraj w końcu zrobiłam fryzury bukszpanom, aż mam odcisk na ręce..

przed


w trakcie




po

Mój jest ten kawałek ogrodu 11:45, 01 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Charming Piano



W oflisowym ogrodzie 11:44, 01 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
kamila66 napisał(a)



śliczna ta rabata
Mój jest ten kawałek ogrodu 11:43, 01 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Bailando


Ballerina

Mój jest ten kawałek ogrodu 11:42, 01 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Jeszcze trochę róż, póki są
Mary Rose

Larissa



Ogródkowe perypetie:) 11:41, 01 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
i lilie.. niestety dużo nie wyszło



moja biel..
Ogród tworzony z pasją 11:40, 01 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
A tak wygląda moja obwódka po cięciu
Ogródkowe perypetie:) 11:39, 01 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
i moje ulubione krwawniki


liliowce.. znowu żółte..
Ogródkowe perypetie:) 11:38, 01 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
macierzanka szaleje


i mój widok z okna.. niestety w realu jest fajniejszy choć ostatnie deszcze trochę ją zmasakrowały
Ogród tworzony z pasją 11:33, 01 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
Pokażę Wam dzisiaj jak sporządzić sadzonki z tawuły japońskiej. Dzisiaj przycinałem obwódkę, więc mam dobry materiał do sadzonkowania.

1. Pobieramy sadzonkę o długości ok. 10-12 cm, teraz jest dobry termin bo pędy są średnio zdrewniałe.


2. Obrywamy dolne liście, a pozostałe przycinamy, żeby ograniczyć transpiracje.



3. Sadzimy do donicy z ziemia, obficie polewamy, trzymamy w cieniu (ja chowam na dzień do garazu) i nie dopuszczamy do przesuszenia podłoża.


Życzę powodzenia i udanego rozmnażania. Może moja instrukcja Wam się przyda.
A i jeszcze jedno. Ja nie stosuje ukorzeniacza.

To kawałek mojej dzisiejszej pracy

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 11:33, 01 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
Toszka, a czy w takim razie Malepartusy mogę wykorzystać zamiast Variegatusów na okularowej? Tylko zamiast 3 wsadzić 5. Nie mogę tak sobie kupować roślin, a potem nie mieć na nie planu. Kupię cisy na furtkową, ale co zrobić z pięcioma Malepartusami?

Dla przypomnienia Twój plan.

U Agi - czyli słońce i piach 11:26, 01 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
I zagadka została rozwiązana - przedstawiam Laurowiśnię!

A miała być magnolią teraz zobaczę co ona lubi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies