Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:38, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry

dobranoc
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:37, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry

hortensja pnąca

kielichowiec wonny

jabłoneczki
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 23:35, 18 kwi 2016
Do góry
Basilikum napisał(a)

i dosadzilam do tego jeszcze kilka ... zapomnialam nazwy


Wydaje mi się, że to żeniszek/Gewöhnlicher Leberbalsam/Ageratum houstonianum.
Wkrótce rozwiną się niebieskie lub białe kwiatki, to roślina jednoroczna, kwitnie nieustannie do mrozów.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:34, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
rodki zaczynają kwitnienie, ale jeszcze nie wszystkie



W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 23:33, 18 kwi 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Ensata napisał(a)
SMARDZE MASZ< O JAAAAAAAA, pakuję walizkę, czekaj w progu na mnie!

Dawaj!
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:29, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry

w pustych miejscach zasiane byliny
,a eMuś skosił dzisiaj te brody co ostatnio nie zdążył

brama porasta

akebia zakwitnie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:25, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
i jeszcze truskawki , żeby braki uzupełnić

moja wstęga zakwita
wcześniejsza bylinówka też coraz lepiej wygląda

Co z tym ogródeczkiem począć 23:19, 18 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
ewa004 napisał(a)
I warzywniak prawie gotowy
Nie mam skrzyń, ale mam ciągnik z plugiem co mi super glebę przygotuje


Ewcia, jak patrzę na ten Twój warzywnik, to widzę, że my z tej samej branży
Ja nie mam tylko tunelu, ale powierzchnia podobna, obrobiona ciągnikiem
Mi już conieco wschodzi
Pozdrawiam
Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:18, 18 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Olili napisał(a)
Boziuuuu Muminiątka rewelacyjne.

I po to jest ogród

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:16, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
blisko są z grujecznikiem

i jeszcze takie skalne nad rzeczkę


a karmnik dla synusia do makiety będzie trawnik udawał jak się rozrośnie
Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:16, 18 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Katkak napisał(a)
Ania to Olaf już chodzi??? Roczku nie ma i już? A to zuch mały .

Wstaje i chodzi, ale musi się trzymać.. niedługo skończy 8 miesięcy. Musi chodzić bo jak dotyka trawkę to się nią brzydzi Dzięki temu nie ucieka z koca, bo dochodzi do trawy i się cofa... za to starszy się przed niczym nie cofa.. nawet sam poszedł do sklepiku.. bramkę trzeba już zamykać na klucz

Z daleka Duduś..




I z bliska
Kora robi a przycisk od wiatru Tak wiało, że wszytko fruwało


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:13, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Dzisiejsze zakupy kompletnie nie planowane bo szkółka z całkowitego przypadku

jeszcze o niej nie poczytałam, ale za to wszystkie korzenie obsadzone

i nana gracilis

wylądował przed sową
Ogród prawie romantyczny 23:09, 18 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Napia napisał(a)
Tulipanowo...







a znasz nazwe tych ?
Typografia ogrodu 23:07, 18 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Sebek napisał(a)
Asia - speszyli for ju



Od dwóch lat wzdycham do tych drzew pod moim osiedlowym O każdej porze roku powalają te swidosliwy
Jutro usunę, co by Ci nie zawadzalo w wątku

Krawezniki - współczuję pracy, zazdroszczę efektu

Zostaw prosze!
Rozumiem.ze.to ruchome donice tak? Co roku te same drzewa? Jeszcze jakies.fotki poprosze przy okazji boskie sa!
A jakie wysokie same drzewa?

Mojeno otwieraja juz kwiaty chyba podobne stadium rozwoju. Tylko nie ten rozmiar jeszcze

Gdy zaczelam odchwaszczac pod grabami w zywoplocie uznalam ze krawezniki byly nawet przyjemne...
Ogród prawie romantyczny 23:06, 18 kwi 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
I na dobranoc

Ogródek Agam 23:05, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Do góry




Moja "przyziemna" :) pasja 23:04, 18 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Do góry
Zaczątek ściany wodnej...




Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 23:02, 18 kwi 2016


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
Do góry
kasiek napisał(a)
Tu będzie ściana z konarami i drewnianymi dodatkami typu budki, sowy itp

Teraz to ten ptak skradł mi serce




Super ten ptak! Z czego on jest?
Mam takiego jednego z drewna ale stoi w domu.
Moja "przyziemna" :) pasja 23:02, 18 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Do góry
OK, budowa rozpoczęta. Moje-niemoje koszmarki wkrótce będą wyglądać trochę lepiej .

Trzecia kulka, po 3 latach, przestanie wegetować w przechowalniku .



Placyk się kształtuje







Typografia ogrodu 22:58, 18 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Asia - speszyli for ju



Od dwóch lat wzdycham do tych drzew pod moim osiedlowym O każdej porze roku powalają te swidosliwy
Jutro usunę, co by Ci nie zawadzalo w wątku

Krawezniki - współczuję pracy, zazdroszczę efektu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies