Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:23, 13 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kasya napisał(a)
lepiej

a co to za grusza ozdobna ? nie znam takiej


Grusza, którą mam 3 sezon to Grusza drobnoowocowa Chaticleer Pyrus calleryana CHANTICLEER (będzie z niej gigant i ma być

Mój pies dzisiaj po raz pierwszy na ogrodzie, zabezpieczyliśmy w końcu bramę, żeby nie uciekał...cieszy się i my też




Ogród Loczka 19:23, 13 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród Loczka 19:21, 13 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród Loczka 19:20, 13 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Mój mały wymarzony ogród 19:19, 13 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Do góry
Moja bajka 19:19, 13 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

Kocham ten czas kiedy grusza kwitnie. To już za kilka dni

Wszystkie brunnery zakwitły . Jeszcze te złote muszę mieć
Ogród Loczka 19:18, 13 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród Loczka 19:17, 13 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Skąpana w słońcu 19:16, 13 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Do góry
anka_ napisał(a)
Ewo co to za drzewo/krzew?


Aniu, to jest świdośliwa i ma przepyszne owoce. Nie wszystkie odmiany mają smaczne owoce. Ja mam dwie i jedna jest przepyszna, słodko-kwaśna, druga bardzo słodka, mdła, mnie nie smakuje
Lawendowy zawrót głowy 19:15, 13 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
lojalna_ napisał(a)

Ale cudnie ,uwielbiam Twój elegancki ogród!
Moja bajka 19:13, 13 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Wreszcie pierwsze tulipany

mahonie upajają zapachem, ale zaczynają powoli przekwitać
Ogród zielonej AniaK 19:13, 13 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
Witam dziękuję za wpis.
Coś więcej o moim ogrodzie? Jest mały ale dla nas w sam raz Wcześniej mieszkaliśmy w bloku wiec teraz nas cieszy nasz mały ogródek
Ogród jest na skrzyżowaniu dróg wiec mamy jakby dwa przed ogródki z przodu i z boku nie ma takiej prywatności bo jest to osiedle domów jednorodzinnych w wszyscy maja podobne domy i ogrody ale nasz to jest nasz
Z tylu za domem mamy ogród obsadzony szmaragdami dość gęsto wiec jest intymnie.Nie mam ogrodu podzielonego na mniejsze jakby pokoje tylko jeden zielony salon Mam dwoje wnuków 2,4 m-ce chłopczyk i 1.8 m-cy dziewczynka wiec chcemy aby miały dość miejsca do biegania. Mam dużo roślin zimozielonych bo nie lubię jak porą zimową robi się pusto w ogrodzie.
Ja ciągle coś dosadzam i przesadzam a ciągle nie jest tak jak bym chciała dlatego przez przypadek znalazłam Ogrodowisko i zobaczyłam cudowne ogrody I pomyślałam możne mi się uda stworzyć coś ładnego.
Niedawno wymieniano nam kanalizacje wiec musiałam poczekać osadzaniem ogrodu za domem ale już jest ok mogę zaczynać obsadzanie
Na razie możne dosyć pokażę parę zdjęć



Podwórkowa rehabilitacja 19:13, 13 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Stan wszystkich tulipanów jak poniżej. To wszystko ze starych zasobów. Muszę zacząć nawożenie, bo widać różnicę w wielkości pąków

Moja bajka 19:10, 13 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Katkak napisał(a)

Zółta magnolia cudowna ,wyjątkowa !!
Krzakowisko 19:09, 13 kwi 2016


Dołączył: 27 mar 2014
Posty: 15
Do góry


A ta część przedogródka spędza mi sen z powiek. Rośnie tu irga i marny iglaczek szczepiony na pniu. Jak na reprezentacyjną część ogrodu - nie robi dobrego wrażenia. Pomocy! Myślę o posadzeniu tu większego drzewka, może z kulistą koroną, ale nie wiem czy to dobry pomysł i czy się za bardzo nie rozrośnie. Jest to strona wschodnia.
Na kratce przy domu będzie się wspinał powojnik.
Przycinanie - cięcie tui 19:08, 13 kwi 2016

Dołączył: 08 maj 2013
Posty: 41
Do góry


Tu narazie jest ściernisko... 19:07, 13 kwi 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 19:06, 13 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Rozwinęły się też hiacynty. Nie wykopuję ich, nie nawożę więc wygląd mówi sam za siebie.
Mój mały wymarzony ogród 19:05, 13 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Do góry
A to mój nowy nabytek...margaretka na pniu, którą wsadziłam do donicy zastanawiam się czy nie będzie jej lepiej w ziemi

Moja bajka 19:04, 13 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies