To teraz się nei cieszymy, a trzymamy kciuki By się przyjęły
Myślałam że posiedzę na forum, ale net ledwo zipie.. ja też ledwo zipię.. i znów Was nie odwiedzę.. ale 5 minut na otworzenie jednego posta..
Serby mają ok 2 metry, ale przy jodłach.. to są malutkie Będę na nie chuchać i dmuchać by rosły szybciutko Plomba w szpalerze jest.. ale jodły były suche, łyse i nawet czubki miały zdechłe... one już nie rosły To była agonia w końcowej fazie..
Korzenie się dały wyszarpać.. ale dobrze, ze to tylko kilka a nie cały szpaler,.. i mam nadzieję, że reszta się odbuduje i przestanie zamierać.. bo niedługo będzie 10 lat i sie nie da wyciąć, potrzebna będzie zgoda urzędu Niby problemów nie ma, jak drzewa chorują, ale trzeba za tym chodzić
W mojej wiejskiej szkółce były takie magnolie.. inne też były, ale ta .. po prostu cud miód i malina .. ogromne kwiaty, gęsto .... oj ... nie mam miejsca bo już byłaby moja Satisfaction - piszą, że rośnie mała.. ale ile to miało kwiatów.. i pachnące, i wielkie
Szałas dostał wczoraj korę na rabatę, a jak roślinki podrosną to jeszcze jej kształt ulegnie zmianie
dach jeszcze nie zamontowany , ale rabata już jest ha ha
Myślałam, że chwilę posiedzę na forum.. a forum nie chodzi
Ale t ou mnie pogoda do niczego, w Polsce est chyba lepsza.. wiec wszyscy siedzą teraz na forum . Trzeba pokazać efekty prac sobotnich
U mnie deszczowo
Brzoza ta ma kruche gałązki.. u mnie też część jest sucha.. i sroki i inne ptaszki zbierają zawsze na gniazdo Nawet wyskubują takie gałązki z drzewa, a nie z ziemi
Wiosenne co nieco...
Tulipany białe, miały być botaniczne. Miały być bo chyba nie są, będą miały po kilka kwiatów na każdej łodydze. Kupiłam 4 ostatnie cebulki a na łodyżkach jest 12 pączków!
Amarantowe też będą kwitły ale one są normalne, tzn. na jednej łodyżce jest jeden kwiatek.