Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:02, 09 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Olili napisał(a)
Z serbów cieszę się razem z Tobą


To teraz się nei cieszymy, a trzymamy kciuki By się przyjęły
Myślałam że posiedzę na forum, ale net ledwo zipie.. ja też ledwo zipię.. i znów Was nie odwiedzę.. ale 5 minut na otworzenie jednego posta..


Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:58, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry


ścieżka w brzeziniaku skończona


Ogródek Iwony II 22:58, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Zaczełam wyprowadzać roślinki na świat
.
Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:58, 09 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
eee_taam napisał(a)
ciekawe jak te serby się wkomponują? i jak te korzeńska wyszarpiesz?

Serby mają ok 2 metry, ale przy jodłach.. to są malutkie Będę na nie chuchać i dmuchać by rosły szybciutko Plomba w szpalerze jest.. ale jodły były suche, łyse i nawet czubki miały zdechłe... one już nie rosły To była agonia w końcowej fazie..

Korzenie się dały wyszarpać.. ale dobrze, ze to tylko kilka a nie cały szpaler,.. i mam nadzieję, że reszta się odbuduje i przestanie zamierać.. bo niedługo będzie 10 lat i sie nie da wyciąć, potrzebna będzie zgoda urzędu Niby problemów nie ma, jak drzewa chorują, ale trzeba za tym chodzić

W mojej wiejskiej szkółce były takie magnolie.. inne też były, ale ta .. po prostu cud miód i malina .. ogromne kwiaty, gęsto .... oj ... nie mam miejsca bo już byłaby moja Satisfaction - piszą, że rośnie mała.. ale ile to miało kwiatów.. i pachnące, i wielkie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:53, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry


a dzisiaj już zmiana w środku

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:48, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Szałas dostał wczoraj korę na rabatę, a jak roślinki podrosną to jeszcze jej kształt ulegnie zmianie


dach jeszcze nie zamontowany , ale rabata już jest ha ha

Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:37, 09 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Madzenka napisał(a)
Świetne serby! Dobra pogoda na ich sadzenie, pada i chlodno


Myślałam, że chwilę posiedzę na forum.. a forum nie chodzi

Ale t ou mnie pogoda do niczego, w Polsce est chyba lepsza.. wiec wszyscy siedzą teraz na forum . Trzeba pokazać efekty prac sobotnich
U mnie deszczowo
Malutki pod lasem 22:34, 09 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Cześć Michał Fajnie Cię widzieć

Wklejam pissardi dla Ani


I klona mojego palmowego, mikrusa dla Reni
Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:25, 09 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Katkak napisał(a)
Ale cudne serby . Rewelacja. Aniu zauważyłam dziś, że moja młodziutka brzózka Gracilis (sadzona w listopadzie) ma takie suche gałązeczki. To nic?


Brzoza ta ma kruche gałązki.. u mnie też część jest sucha.. i sroki i inne ptaszki zbierają zawsze na gniazdo Nawet wyskubują takie gałązki z drzewa, a nie z ziemi

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:25, 09 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Madzenka napisał(a)
Moje zakupy

co to za żółta trawka?

edit!!! doczytałam tatarak
Ogród - reaktywacja 22:22, 09 kwi 2016


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Do góry
I "urokliwe" miejsce, które zafundowali nam sąsiedzi. Czym to zasłonić???


Ogród - reaktywacja 22:22, 09 kwi 2016


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Do góry
A to dzisiejsze zakupy do przedogródka, na razie poczekają w donicach.


vanilla fraise, anabelki i polar bear
To tu... 22:18, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
MAD napisał(a)
Dzisisj cały dzień spedzilam w ogrodzie. Bosssko! Styrałam się jak wół. Już zapomniałam jak to fajnie.

Zrobilam raban na jednej rabacie, która za nic mi nie pasowała. Realizuję moją wizję. Do zamierzonego efektu jeszcze daleka droga. Kamulce na razie górują ale z czasem zatopią się w poduchach bukszpanowych. Posadziłam masę moich ukorzenionych maluchów i większe dorwane promocyjnie. Do tego klony i azalie. Ciekawa jestem jak się ten zestaw będzie sprawował. Na razie mały kawałeczek.



Dostałam od Teściówki Gienkę. To chyba jeden z najbardziej trafionych prezentów. kiedy i czym nawozi się magnoie? Na razie dam jej spokój - niech się ukorzeni najpierw.

Fajowych masz teściów a te poduchy to z kulek będą czy nie będziesz formować ?
Ogród - reaktywacja 22:18, 09 kwi 2016


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Do góry
Strona zachodnia
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:07, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
werbena się pokazuje, ale to maleństwa
Ogród - reaktywacja 22:04, 09 kwi 2016


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Do góry
Strona wschodnia, miejsce między innymi na wiatę garażową i jakiś domek gospodarczy
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:04, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
rozplenice

stipa od Abiko

cleome cierniste

od Gosi wszystkie mam podpisane , ale nie pamiętam co jest na zdjęciu
Ogród - reaktywacja 22:04, 09 kwi 2016


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Do góry
Główna część ogrodu, strona południowa
Ogród w cieniu drzew 21:59, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Do góry
Wiosenne co nieco...


Tulipany białe, miały być botaniczne. Miały być bo chyba nie są, będą miały po kilka kwiatów na każdej łodydze. Kupiłam 4 ostatnie cebulki a na łodyżkach jest 12 pączków!
Amarantowe też będą kwitły ale one są normalne, tzn. na jednej łodyżce jest jeden kwiatek.

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 21:59, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
siakowa napisał(a)
Zachodzace za siebie kostki bo to miejsce widokowe z okna wiec musze jakos wiosenne obcinanie zaslonic


Na przodzie po prawej lawenda, za lewa kostka szalwia wysoka, moze za prawa kostka troche perowskiej a reszta to trawy ale jeszcze nie wiem jakie i moze kilka jezowek i na bank werbena bo tam rosla
ale mialam cwiczenie ktora prawa,ktora lewa
A ja nie wiem gdzie perowska podadzic...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies