Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja działka na Dębowym Lesie 13:28, 09 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Ludzie w dzisiejszy świecie tak pędza,że nie ma czasu dla i na drugich
A wiosna pięknieje. I dobrze !!!

uwielbiam zdjęcia robione w deszczu takie rośliny płaczące deszczem
Ogród z łezką II 13:26, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Kindzia napisał(a)
I pada! Nareszcie Od wczoraj późnym popołudniem. M zaczął rurki sklejać wodne, śmierdziało w całym garażu topionym plastikiem...ale woda już przez rurkę płynie

Pierwsze tulipanki u nas





Oooooo Jakie urocze som

Trawnik to Ty masz ! Jej co Ty mu robissz ?

Ogród tworzony z pasją 13:22, 09 kwi 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
Hiacynty juz w pełnym rozkwicie, mają niesamowity zapach

I tulipany w blokach startowych

I śliwa wiśniowa w końcu zawitła
Ogród wyrozumiały 13:12, 09 kwi 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Do góry
Zobaczcie co dzisiaj do mnie przyjechało...
ambrowiec





jedna gałązeczka ucierpiała w transporcie.

Mój ci on
Typografia ogrodu 13:07, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Z tarasu widac?

Z pietra
Typografia ogrodu 13:03, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Kazda po kolei


Cale w pakach
Szmaragdowy Zakątek 13:00, 09 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Tydzień temu, korzystając z pięknej pogody, za pomocą syna, szpadla i taczki rozsypałam po ogrodzie zawartość mojego kompostownika….ok. 800 litrów pięknego kompostu. Na ten weekend na liście ogrodowej zostały już same drobne, damskie robótki, ale od rana zimnica straszna i trochę pada, więc raczej nici z ogródkowania. Za tydzień też nic nie po robię w „Szmaragdowym” bo mi się weekendowy wyjazd do Wrocławia szykuje w gronie przyjaciół. Od wtorku ma być podobno cieplej to może w tygodniu podskoczę na działkę, bo przecież tam wiosna, a ja nawet sobie nią oka nie nacieszę…

…pod tujami zakwitły narcyzy Rip van Winkle (śliczne są)


a gdzieś w krzakach schowały się ostatnie krokusy…
Typografia ogrodu 12:59, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Tak na szybko wybaczcie balagan.posadzone,podlane,z ziemia lisciowa i mikoryza.

Podwórkowa rehabilitacja 12:54, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
ryska napisał(a)
Jano, Aniu, Eliso, Irenko, Agato, Ago witam serdecznie i dziękuję za wizytę i pochwały. Częstujcie się wirtualnie flaczkami z żołądków(obiad) bo ciasta nie mam(czyli deseru) Trzeba trzymać linię podobno
Chociaż powinnam częstować herbatką wszak to czajniki przyciągają do mojego wątku Gości Jutro sesja z tym czerwonym
Wiosna piękna, powojniki te nowe mają pączusie te stare wypuszczają dopiero pędy.
Aga specjalnie dla Ciebie kącik inspirowany Twoimi tulipanami.
Na razie trzeba sobie wyobrazić, że będzie tu kremowo-fioletowe poletko tulipanów.



Tutaj czarne królowe

no i Andżele



Jak to swietne wyglada .....musze sie nauczysz tak sadzisz ....

Jak to zakwitnie szal ...swietne kolorki kremowo fillet owe no no
Ogród, mydło i powidło. 12:52, 09 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
katel napisał(a)





Czy ten cytrynowy powojnik -utrzymuje liście w takim kolorze przez caly sezon?
u mnie zmiana planów ogrodowych ,będę miała 20m przy siatce na powojniki.Zwrócę się do Ciebie o pomoc w wyborze
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 12:50, 09 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Do góry
ren133 napisał(a)
A oto jak uporałam się z pikowaniem stipy



Wyszło 108 sztuk

Ale ładna. A kiedy pikowałaś ?
Problemy z tujami 12:38, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Moje szmaragdy sie pokładają od czasu jak ciezki mokry snieg na nich leżał wygladaja jakby sie kłaniały ...... Macie jakas rade .

Lawendowy zawrót głowy 12:34, 09 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Sasanki ...lubię...moje tak przekopałam podczas zmiany na rabacie, że nie ma ;( 3 kolory miałam..
Asi ogródek pod świerkami 12:34, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Asiuniaa napisał(a)

Niestety że stipy nici w tym roku.buuuu


A co to się stało?
A ja przed chwilą wstawiłam zdjęcia swojej stipy
Lawendowy zawrót głowy 12:31, 09 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Piękne...jakbym u siebie była
Lawendowy zawrót głowy 12:30, 09 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
lojalna_ napisał(a)
teraz mi powiedzcie o co chodzi graczego one sie tak rozłaża? po ciezkim sniegu tak wygladały ale nie chca sie nic a nic wyprostowac ...




Jolu, ale czy to szmaragdy ??
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 12:29, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
A oto jak uporałam się z pikowaniem stipy



Wyszło 108 sztuk
Zamieszkać w ogrodzie 12:26, 09 kwi 2016

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
Do góry
Praca wre... 20 kanadyjskich posadzone ch teraz koparka wykopuje dziurę pod basen bo jak posadzek serby nie wjedzie

Mój trawnik płakać sie chce
Ogród z pergolą 12:17, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
MirellaB napisał(a)
Aniu, a czy koniecznie tujki danica musisz przesadzać? Ładnie rosną, szkoda ich ruszać.

Szkółka z hortkami super.
Jak długo mogę trzymać moje patyczki w szklance z wodą?
Mirelka ja je w wodzie trzymałam od środy ale tylko dlatego ze nie miałam czasu wsadzić.
w wodzie trzymam moje polar bear, juz chyba z miesiąc i jeszcze korzonków nie puściły, dlatego tamte patyki od bozgi robię metodą wsadzania do ziemi. zobaczę co skuteczniejsze


a jesli chodzi o tuje danica to koncepcja sie zmieniła jak je wsadzałam to chciałam jak u borbetki ale potem nie wiedziałam co miałoby byc za nimi. zaczęłam przeglądać forum, polubiłam sie z pinterestem i wspólnie z Iwoną i jazzy zrobiłyśmy nowy projekt frontu będą w miejsce tych kulek graby f.f. w skarpetach z bukszpanu, po miedzy nimi ice dance a za hortki i gracek
gdzieś na wątku w okolicach chyba lutego było wielkie planowanie
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 12:05, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
leon60 napisał(a)

to na co czekasz ja się pytam ???

Np totalna rewolucja pod gruszami
Ktora pociąga ciut przesadzaniami kusu zagospodarowania czesci roslin w inne miejsce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies