Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:15, 05 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kasya napisał(a)
cudny widok teraz
czy to normalny czas kwitniecia ? czy w tym roku wczesniej lub pozniej ?


Porównując do zeszłego roku, trochę później o tydzień, ale co to za różnica
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:15, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
i kwiatki


Posiedzieć nie ma kiedy a pachną!!!
Ja i mój ogródek, a może ogród 19:15, 05 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
A oto kilka obiecanych fotek

tak przystrzygłam kostrzewy i lawendę



Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:14, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Carex elata... rusza. przez 1,5 roku trzy razy przesadzany... teraz daję mu szansę z białymi i żóltymi rózami

i narcyzami
Na Łowieckiej 19:12, 05 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Do góry
W końcu wielkanocne jajo poszło w odstawkę (Amelia mnie zmotywowała bo tak to by chyba do czerwca stało) a żeby pustak nie był taki samotny, dostał do towarzystwa to:
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:12, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Laurowiśnie też przed cięciem. Montany (te małe jeżyki na przedzie rabaty) przerastają mi jakąś trawą chwastem. Co robić? Powycinałam sekatorem ale odrośnie...


Narcyzy - miały być białe....


A te mimo, ze żólte ( z marketowych zakupów zimą 2015) podobają mi się - miniturki


Mahonia za chwilę satrtuje. Też ja tnę po przekwitnieciu w żywopłocik
U Matki... 19:12, 05 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
I ciut wiosny....

Anabelki działają
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:11, 05 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 19:11, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Ślicznotki

pytanie do Was co to jest ? cudny kolor ale nie wiem co to podobne do Hiacynta

U Matki... 19:09, 05 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
Ziemia u mnie taka... Nie specjalnie super jakości, ale ma mnóstwo dzdzownic.
Ogród Loczka 19:09, 05 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
A tu niespodzianka. Upominek od jednej z sieci telefonicznych za udział w konkursie poprostuthebest



Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:07, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
W oczekiwaniu na roplenice little bunny - berberysy i za chwilę tulipany. Aaaa runianka do cięcia bo brzydka po zimie


Haicynty jakieś marne w 3 sezonie
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:06, 05 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:04, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Cd magnoliowo
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 19:02, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Zdecydowanie nie chcialo mi sie wracać było tak cudownie ciepło liiii
dopiero w domu spostrzegłam że nic cały dzień nie jadłam,praca mnie porwała już kawałek kolejnego terenu wyrównałam,odchwaściłam nawiozłam ziemi ufff... i posadziłam pyszne maliny które mają dawać owoce aż do samej jesieni,sasiad mi podarował pare sadzonek
wygladało to tak


Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:02, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Jelsi ktoś nie miał słoneczka, przesyłam moje. Chodizłąm dzisiaj w krtókim rękawie po ulicy przed biurem !!! 25 stopni bylo i słońce mocne jak latem

magnoliowo



ps Jeli ktoś dopatrzy się kartek na rabatach to oficjalnie informuję, że zamienię je na tabliczki, tylko muszę dokupić. Bo kolekcja róż się powiększyła a tabliczki nie... I żeby nie byłow iem kto zdjęcia pod lupą ogląda


aha na wąsy trawnika nie patrzymy!!!!
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:01, 05 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
laurowisnia napisał(a)

Ty na pewno, ja bym tak o swoim ogródku nie powiedziała, a po bratki też się wybieram, kupiłam tylko kilka na razie.


Ja mam sporo drzew zaporzyczonych z krajobrazu i z sąsiedztwa

Bratków, też mam za mało odczuwam niedosyt.

Magnolie gwiaździste u mnie już rozwinięte



Ogród Mirelli 18:57, 05 kwi 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
MirellaB napisał(a)
Trochę wiosny




Piwonie




Mirelko, żal mi się zrobiło Twoich piwonii, w tych kamieniach.
Nie boisz się, że w takich warunkach mają za mało wilgoci i dobroci wszelkich, które daje ziemia próchnicza.?
Piwonia nie lubi być przesadzana, ale ja bym zmieniła jej warunki glebowe>
Z Pszenicznej ... 18:52, 05 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
W ramach relaksu ściągnęłam już matę spod bukszpanów, leżała od tamtego roku, spaliło się pod nią wszystko i teraz mogłam zrobić już tam porządek.
Wysypałam kompostem.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies