Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "gardenarium"

Zimozielony ogród przy białym domu 21:11, 08 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Ozz napisał(a)


Stwierdziłam, że Grześ pomysłowy jest

cóż za oszczędność czasu i energii
Jakby tak rośliny jeszcze się dało piętrowo wozić


Ozzi jestem pewna że coś wymyślisz
Zimozielony ogród przy białym domu 21:10, 08 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Ustawiam derenie, ładnie rozświetlają ten zakątek







przepięknie te derenie tam wyglądają

ponieważ się nie znam to spytam głupio co to za odmiana?

a te tuje? co to?

p.s Danusiu ślicznie się do nas uśmiechasz
Kondziowy Ogród :) 21:04, 08 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Kondzio, ładnie się ubierz.. Marzenka będzie za fotografa
o nie widziałem ze byłaś bo poszłem spać
Zimozielony ogród przy białym domu 21:03, 08 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Gardenarium napisał(a)






to jest PIĘKNE!

te brzozy moją niesamowity urok rozmarzyłam się....
Zimozielony ogród przy białym domu 21:01, 08 wrz 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Do góry
beta napisał(a)

Stwierdziłam, że Grześ pomysłowy jest

cóż za oszczędność czasu i energii
Jakby tak rośliny jeszcze się dało piętrowo wozić
Zimozielony ogród przy białym domu 20:50, 08 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Stwierdziłam, że Grześ pomysłowy jest









cóż za oszczędność czasu i energii
Zimozielony ogród przy białym domu 20:48, 08 wrz 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 75
Do góry
Gardenarium napisał(a)






To zakole z hortensjami jest mistrzowskie!!!
Zimozielony ogród przy białym domu 14:49, 08 wrz 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 75
Do góry
Gardenarium napisał(a)




Bonsai imponujące. Ciekawe ile lat się takie formuje.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 13:13, 08 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Danicę też mozna strzyc, zobaczcie że Rysio ma kule w większości z tui, tylko trzeba je w miarę wcześnie już zagęszczać, To alternatywa dla bukszpanu.


dzięki Danusiu
Zimozielony ogród przy białym domu 09:06, 08 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Gardenarium napisał(a)





Danusiu co ile sadziłaś limki w szpalerze?? czy tak co 1 metr wystarczy czy za szeroko?
Zimozielony ogród przy białym domu 09:05, 08 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Gardenarium napisał(a)



Mój Carex testacea Prairie Fire wygląda identycznie.
Serdecznie witam wszystkich 23:12, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Witam, ja bym nie powiedziała, że Ci nie wyszło

Fajne to jest, zielone czapeczki
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:02, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Na pewno, tam są kasy jak w supermarkecie.
Rozpoznawanie roślin iglastych.... 22:57, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
adka napisał(a)
Witam serdecznie i proszę o identyfikację

.




.


Pierwszy Picea pungens

drugi Lobelia cardinalis

Trzeci Chamaecyparis lawsoniana "Alumigold"
Rozpoznawanie roślin iglastych.... 22:55, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Jako pierwszy rozpoznaję karłową odmianę Picea pungens, może to być "Waldbrunn"


potem Chamaecyparis lawsoniana "Alumigold"


Picea pungens (świerk kłujący)



Ostatnie zdjęcie to siewki świerka serbskiego (Picea omorika)

Kondziowy Ogród :) 22:42, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kondzio, ładnie się ubierz.. Marzenka będzie za fotografa
Ogródek Goniak 22:42, 07 wrz 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Ja też bym się cieszyła, piszę się na siedzenie pod dachem Z hostami pod pachą

Serdecznie zapraszam
Kawałek dachu nad głową ma wielkie znaczenie
Zimozielony ogród przy białym domu 22:40, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Fagus sylvatica 'Atropunicea' te dwa dzisiejsze. Cięte ładnie w 'odwróconą choinkę' jak to ładnie nazywam
Ogródek Goniak 22:38, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ja też bym się cieszyła, piszę się na siedzenie pod dachem Z hostami pod pachą
Kule, ozdoby, płotki, rzeźby do ogrodu 22:36, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Świetne, niedługo spatynują, Postaw je tak żeby zakopać tę podstawkę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies