Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Makowo na Kociewiu 14:45, 02 sty 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Kochani dla wszystkich odwiedzających
historia jednej rabaty (to jest teraz rabata hortensjowa)
Jak wiecie ogród zaczęłam robić w 2000 roku. Rośliny kupowałam malekieńkie a przerwy między nimi wypełniałam jednorocznymi Mam zdjęcia wywołane z początków jednak muszę je zeskanować aby je pokazać. Zacznę od 2004 roku -
rok 2004 Na rabacie rośnie od prawej sosna kosówka, świerk kujący, 2 szmaragdy, Dereń, buk, jałwiec, cis, jałowic Skroket, tawuła Wanchutena, 2 cyprysy, i 3 jałowce na końcu Świerk serbski -taki sobie miks a co!!!
przed nimi, berberysy, tawułki japońskie, wrzosy, różanecznik, azalia. Byliny - gożdzik kropkowany, floks szydlasty, ubiorek wiecznie zielony itp,
Od początku zawsze miałam cebulowe

rok 2005

2006


2008


Norweski ogródek... 14:04, 02 sty 2015


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Do góry
po świętach i po zimie






Zakochana w ogrodach 13:56, 02 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Do góry
Zakochana w ogrodach 13:53, 02 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Do góry
Ogrodnik Mimo Woli cd 13:53, 02 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Wizytówka jesienna uaktualniona...zapraszam... jeszcze została zima.... i uciekam do koleżanki... bo sama rządzi w kuchni a ja jak świnka siedzę na komputerze zamiast pomagać.
Zostawiam trochę moich ptaszków by na wątku nie było za nudno.. czyli moi skrzydlaci goscie
Modraszka


Sosnówka


Zięba jer


Grubodziób


I wiele innych, ale post to 4 foty i finito
Zakochana w ogrodach 13:51, 02 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Do góry
Zakochana w ogrodach 13:49, 02 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Do góry
Dzisiaj wieje i pada, a te fotki zrobiłam w tygodniu.
Ogród w cieniu brzozy 13:23, 02 sty 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Do góry
Czytam od początku Twój wątek, zachwycam się wszystkim co masz ale najbardziej mnie zadziwia drzewo, które co jakiś czas pokazujesz. Możesz napisać co to jest i ile lat rośnie u Ciebie? Czy przy schodach ze skarpą to jest to samo drzewo czy inne? Oba są cudne. Pozdrawiam serdecznie.

Ogrodowe skarby 12:56, 02 sty 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Betka napisał(a)



Betko, to mi wygląda na "śnieguliczkę różową". Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 12:53, 02 sty 2015


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Piotr_ napisał(a)


A znasz może odmianę tej lilii o małych liściach, a może masz zdjęcie kwitnącej?
Pozdrawiam i najlepszego na początku nowego roku
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 12:48, 02 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Wow! Ile gości! Miło mi niezmiernie!
Dwie Ewy, Kasya, Ela-z, jak na zwyczajny piątek niezły początek!

Wam również życzę nieustającej werwy i chęci do prac ogrodowych, a efekty będą zadziwiać nie tylko Was ale i okolicznych sąsiadów!

Moja bajka 12:48, 02 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 12:45, 02 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Karol99 witaj i zapraszam częściej

Ciekaw jestem tego roku 2015

Palmy zimują dobrze, reszta w piwnicach i narazie wszystko żyje nic nie stracone
Pozdrawiam wszystkich w 2015 roczku....

Małe podsumowanie starego roku co i jak było


Działka prawie w Borach Tucholskich 12:10, 02 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ewa do tych ruin uciekaliśmy na wagary teraz odnowione i kasują prawie jak za Wawel

Jola to był styl
a tu księżniczki w zbliżeniu trzy były obiektami westchnień ale i tak wszystkie przebijała nauczycielka matematyki
ta na zdjęciu była od śpiewu -dlatego miałem tylko tróję, za to z matmy(itp.) byłem niezły przez kolejne etapy nauki



to były czasy dziewczyny grzecznie śpiewały w chórze i grały na mandolinach a chłopaki oczywiście piłka do upadłego
Karmniki dla ptaków 11:24, 02 sty 2015


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Wprawdzie pomysł z internetu, ale ciekawy i funkcjonalny ...
https://www.ogrodowisko.pl/watek/2547-przyjazny-ogrod?page=190#post_6

Kwiatowy ogródek Monteverde 11:12, 02 sty 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Czytam, że też już masz odwilż. Zatem oby do wiosny Aniu

Oby do wiosny Marzenko
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:10, 02 sty 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Aniu, Haniu, Iwonko, Ewo, Marto i Kasyu Oby Nowy Rok dla naszych ogrodów był łaskawy i pozwolił, żeby one były piękniejsze niż w starym, Wam życzę zdrówka, abyście miały siły w tych ogrodach pracować


a śniegu u mnie już wcale nie ma jest na plusie 4, wiatr i deszcz
Wichrowe wzgórze 10:30, 02 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry
U mnie sucha, przepuszczalna ziemia, a to trawom chyba odpowiada. Są naprawdę okazałe.
Yorkuś to moja kochana Alania - jest śliczna i kochaniutka. Nie odpuszcza mnie na krok. Podjęłaś niebezpieczny temat O psach, a w szczególności Yoreczkach mogłabym mówić/ pisać godzinami. Moja poprzednia sunia, z którą byliśmy 15 lat to też był york Alania jest młodziutka, ma dopiero 2 latka. Włos ma przepiękny, odziedziczony po tacie - Harmony Bakarat. Mama Alanii jest ciemniejsza, ale za to odziedziczyła po niej subtelną urodę i budowę .
Alania
Jako szczeniak - w trakcie przebarwiania włosa


i obecnie




Tatuś Alanii - Harmony


Ogródek....kiedyś będzie ! :) 08:59, 02 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 00:26, 02 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Podczas podróży, rada nie rada,
spotkałam w tłoku pewnego dziada.
Miał chęć na zwierzenia, ale gdy zaczął,
coś mi się zdało, że fakty przeinaczał.
Mówił coś o święcie Babci i Dziadka,
potem o miłości leciała gadka,
o śniegu w marcu, o "jajach" w maju,
Czyżby staruszek był ciut na haju?
Ale gdy zaczął prawić o kwiatkach,
o pomidorkach, tudzież rabatkach,
byłam zdziwiona, skąd ma tę wiedzę?
Przecież na plotkach ja z nim nie siedzę.
Potem mi zaczął coś o koszykach,
że pełne były, owoców, grzybów,
o mych słoikach co mam w piwnicy.
Tego już było dla mnie za wiele,
kim jest ten gość, co mnie podgląda w niedzielę?
Byłam wnerwiona jak mandaryn chiński,
spuściłam oczy na brzeg swej miski,
A on tymczasem z przepastnego wora
wyciągnął paczkę z uśmiechem szczerym
i rzekł mi do ucha: Powiem,
dopóki nikt więcej nie słucha.
Kochana Haniu, za młodymi byłaś
zaledwie pół kroku, życzę więc Tobie
Zdrowia w Nowym Roku!






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies