Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród u stóp klasztoru 23:02, 01 sty 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Bardzo wam dziękuje za życzenia . wcale nie marnuje czasu . obczaiłam już hotele w Krynicy na spotkanie ....


AGANIA
MARZENA 2007
KONDZIO
BOGDZIA
URSZULLA
I WSZYSCY OGRODOWICZANIE

JEŚLI 2014 BYŁ UDANY ,TO JESZCZE WIĘKSZYCH WRAŻEŃ I CIEKAWSZYCH PRZYGÓD , MOTYWACJI

DO ZMIAN ,JEŚLI MAŁO CIEKAWY ,A JEŚLI CAŁKIEM MARNY TO WYWROTU ,PRZEWROTU I REWOLUCJI W 2015




Początki w Kruklandii 22:57, 01 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
ewa004 napisał(a)
Juziek ja sobie nakleiłam na lodówke to ....działa





O kurdka... mi wystarczyłoby moje zdjęcie... chyba czas zrobić i powiesić.
Czy to wiosna czy to zima ? 22:53, 01 sty 2015


Dołączył: 06 gru 2014
Posty: 9
Do góry
Spacerując po ogródku to można zauważyc że ta pogoda coś nie może się określic i rośliny niektóre chcą budzic się do życia jak wiosną.
Działka prawie w Borach Tucholskich 22:44, 01 sty 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14162
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
c.d.

po szybkim sprawdzeniu spisu księżniczek z tamtych lat okazało się że bujanie w obłokach to rozsądna alternatywa

księżniczki z okresu podstawówki



Mam podobne zdjęcia z czasów podstawówki - lata 60te. Oczywiście mam na mysli stroje i fryzury
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:39, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Agania napisał(a)


Marzenko, to jedyna radość z zimy dla nas, sezon czas zacząć...najważniejsze jest to, że dzieci będą jutro z nami.......i może zdarzy się cud, że sobie razem zrobimy fotkę

Tak sobie marzę, że wszyscy kiedyś tam będziemy we włoskich Dolomitach

bo córa i syn już w parach, a córci wesele już w tym roku...ale w tej gromadzie nas jescze nie było,, może się uda'

O jej, jak cudnie. Pieknie się rozpoczął ten 2015 Rok. Niech błogości trwają dalej. Wszystkiego dobrego Agatko.
Drzewulcowo 22:37, 01 sty 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Do góry
Halinko - Zawitko, Karol99, Agnieszko dziękuję za odwiedziny, z przyjemnością się zrewanżuję i odwiedzę Wasze ogrody

Aniu z Kamiennego dziękuję za życzenia; oby nam wszystko kwitło jak najdłużej

Wichrowe wzgórze 22:33, 01 sty 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14162
Do góry
Monic napisał(a)










Czyżby nowy element ogrodu? Mam na myśli ten kamienny mur z przejściem? Podziwiam oryginalne detale. Mam takie samo poidełko z ptaszkami widoczne na ostatnim zdjęciu.
Co się stało kwiatom ... 22:23, 01 sty 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry


Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości

Mamy już styczeń więc coraz bliżej do wiosny za którą tak bardzo tęsknimy

Nieforemny ogród na przodzie 22:17, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
Październik - nowa trawka już rośnie



Nieforemny ogród na przodzie 22:15, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
Po przemianach w sierpniu 2014



Wrzesień

Nieforemny ogród na przodzie 22:09, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
W maju było już zielono



czerwiec to chyba mój ulubieniec


Powstał mini skalniaczek i górka do zabawy dla dzieci
Nieforemny ogród na przodzie 22:03, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
Kolej na tyły
Rok 2013 maj



rok 2014 marzec


Powstała rabata różana - pomimo oporów kupiłam 4! róże i pierwsze krzaczki lawendy


Nieforemny ogród na przodzie 21:52, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
I grudzień



Na wiosnę w planach mam powiększenie wrzosowiska i zagospodarowanie jeszcze części trawnika o tutaj:


Ale nie bardzo wiem jak, tuje od sąsiada zaczynają się przerzedzać i myślałam o posadzeniu kilku świerków serbskich...
Nieforemny ogród na przodzie 21:45, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
Wrzesień 2014

Piaskownia na zakręcie 21:44, 01 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Szczęścia zdrowia pomyślności i niech miłość w Twoim domu gości w nowym 2015 roku

Nieforemny ogród na przodzie 21:42, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
Rok 2014 lipiec




Nieforemny ogród na przodzie 21:37, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
Naszło mnie na porównanie kilku zakątków w moim ogrodzie

Rabata na przodzie
kwiecień 2013



lipiec 2013


Lawendowy zawrót głowy 21:37, 01 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Monic Grzaniec nie ma przepisu to.gotowiec wrzucamy tylko dla aromatu gozdzili cynamon pomarancz i migdal
Nieforemny ogród na przodzie 21:31, 01 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Do góry
Witajcie w Nowym Roku!

Ewa niestety to nie nawóz bo przed świętami grzebałam w ziemi i znalazłam takie robaczki,

przypuszczam że to pędraki dostały "pożywkę" zapobiegawczo ale nie wiem czy teraz zadziała...
Wichrowe wzgórze 21:18, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies