Ogródek Hanusi - kolejny sezon
13:39, 01 sty 2015
Gosiu, przed końcem ub.roku byłam daleko od domu. W Nowym Roku już w domu z powrotem, i oczywiście z Wami. Gdzież bym wytrzymała bez Was?
POzdrawiam wszystkich zaglądających.
POzdrawiam wszystkich zaglądających.