Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek Hanusi - kolejny sezon 13:39, 01 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Gosiu, przed końcem ub.roku byłam daleko od domu. W Nowym Roku już w domu z powrotem, i oczywiście z Wami. Gdzież bym wytrzymała bez Was?

POzdrawiam wszystkich zaglądających.




Wymienie żurawki lub hortensje za kłącza lilii wodnych 13:29, 01 sty 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Do góry
- żurawka caramel To ta pomarańczowa z przodu



- turzyca, tutaj razem z żurawką sparkling burgundy, tu trochę niewyraźna ale ma srebrzysty pasek przez środek liścia





i na koniec mnóstwo naparstnic, jasno i ciemno różowe ale uprzedzam, że może być problem z ich rozróżnieniem przed kwitnieniem



Jeśli znajdzie się jakiś posiadacz lilii wodnych, który nie znajdzie nic dla siebie w tej ofercie na wymianę to chętnie odkupię
Ogród do kwadratu 13:20, 01 sty 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Leonku, Justyś, Gosiu, Polinko.... dziekuję, że jesteście i zaglądacie . Wszystkiego naj, naj w nowym roku.

Dzisiaj paskudnie i mokro za oknem, a jeszcze kilka dni temu...




Ubiegłoroczne ozdoby cieszą i w te święta

Sopelki... w dzień i w nocy...




I reszta ozdób choinkowych


A wczoraj, ku mojej wielkiej radości, odwiedził mnie... ogrodowiskowy papug ... czyli grubodziób ... lubię takich niespodziewanych gości





Wymienie żurawki lub hortensje za kłącza lilii wodnych 13:06, 01 sty 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Do góry
ciąg dalszy
- żurawka lime marmelade lub lime ricky, niestety nie mam dokładnego zdjęcia ale to ta jasno seledynowe widoczne trzy przed hortensjami




- hortensja endless summer, sadzonki wyglądają tak jak na zdjęciu- to te przed anabelkami ( pewnie w przyszłym sezonie będą nieco większe), kolor jak na zdjęciu kolejnym, lepszym nie dysponuje ale w ubiegłym roku miała inny odcień więc pewnie to zależy od odczynu gleby





- hortensja grandiflora, 2 sadzonki, mniej więcej podobne, tutaj za bukszpanem widoczna

Wymienie żurawki lub hortensje za kłącza lilii wodnych 12:47, 01 sty 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Do góry
Oprócz tego co napisałam powyżej mogę się jeszcze wymienić na :
oman wielki, fajnie się rozrasta, świetny do cienia lub półcienia



żurawki solar power ( jasna) i sparkling burgundy ( ciemna), pierwsze zdjęcie po ich sadzonkowaniu z żurawek macierzystych w maju, a kolejne w lipcu- widać jak szybko i ładnie przyrastają





żurawka marmelade, wszystkim doskonale znana

Ogródek Hanusi - kolejny sezon 12:41, 01 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Zbyszku, Krysiu, Elu serdecznie dziękuję za życzenia. Szczególnie te zdrowotne niech się spełniają, bo na lekarzy w100% liczyc nie mogę.

Wam również życzę wszelkiej pomyślności!



Co się stało kwiatom ... 12:06, 01 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Zdecydowanie jestem za mało na wątkach ogrodowych, ale bardzo boleję nad tym, bo czasu brak Chciałabym popatrzec na lato i wiosnę

Danusiu znalazłam dla Ciebietrochę wiosny i trochę lata





Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu.... 11:40, 01 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Dziękuję za życzenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Wam życzę




Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 11:32, 01 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Wszystkiego zielonego z okazji Nowego Roku!
U nas najlepiej bawiły się młodsze tygrysy!



A o północy sztandarowo odwiedziliśmy mosty na Wiśle, iluminacje zapierające dech w piersiach, niestety na fotkach nie widac, ale będą dziś w informacjach pokazywac bo działo się w Krakowie oj działo!

Ogrodnik Mimo Woli cd 11:05, 01 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dziękuję wszystkim za życzenia Samych dobrych rzeczy Wam też życzę.

Muminek właśnie poszedł spać... wstał o 4.... a ja z nim....
To nasza sala balowa



Od rana pada zamarzający deszcz... jest okropnie brzydko.....
Jak to uporządkować? 10:31, 01 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Do góry
Jakoś podobają mi się fotki mojej jesieni Trochę widać na nich ducha Ogrodowiska, ale zupełnie to się nie zmieni z powodu mojej kolekcjonerskiej twórczości.











Ogródek Hanusi - kolejny sezon 08:29, 01 sty 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Jako że Hania mały kroczek
w nową przyszłość zrobiła,
Ślę życzenia na Nowy Roczek
abyś tu z nami zawsze była.

Częstuj nas nowymi przepisami
na nalewki, na ryż z jabłkami.
Niech Ci się w życiu dobrze darzy
i spełni wszystko o czym marzysz.

Ranczo Edy 01:56, 01 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Król i królowa

Ranczo Edy 01:54, 01 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Ranczo Edy 01:50, 01 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Mamy 2015 rok niech będzie lepszy

Ogródek Hanusi - kolejny sezon 00:57, 01 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Zrobiłam krok w Nowy Rok!
Mam nadzieję na szybką zimę i jeszcze szybszą wiosnę, i z tą myślą życzę wszystkim wszystkiego najlepszego!

Nasz przydomowy ogródek 00:27, 01 sty 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Huk szampana od południa ku północy, i z zachodu po wschód!
W kręgu rodziny i przyjaciół pogodnie, niezmiennie.
Zdrowia Wam życzę oby było w bród!
A w ogrodzie by Wam kwitły rośliny-istny cud!

Wszystkiego czego pragniecie oby się zisciło!
Przez ubiegły rok z Wami miło było!
Dziękuję.
Co się stało kwiatom ... 23:37, 31 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Mirello, dzięki Tobie mam Edenkę, wiesz??? Cmokam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Agnieszko, wiem , pamiętam kiedy zaprosiłaś ją do swojego pięknego ogrodu
Też cmokam i szczęśliwego



Co się stało kwiatom ... 23:12, 31 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Kondzio napisał(a)
Oj te twoje roze mitowi ogród uwielbiam do ciebie przychodzić i pospacerować


Cieszy mnie to bardzo, spacer po moim ogrodzie jest naprawdę bardzo krótki....ale jeśli coś się podoba to fajnie
Co się stało kwiatom ... 23:00, 31 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Piękne róże dla Danusi.
Mirellko wszystkiego dobrego w Nowym Roku, wszelkiej pomyślności.


Wzajemnie Bogdziu , ja jeszcze potrzebuję błękitnego nieba.... i to wszystko czego pragnę w nowym roku.




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies