Działka prawie w Borach Tucholskich
15:11, 30 gru 2014
Wszystko widziałam jestem pod wrażeniem,
Fotkę zacytowałam bo jest przepiękna....spokój....cisza....
Ładny chłopczyk, tyle pierogów? to dziadek chyba trzy razy więcej zjadł
fotki z szadzią też piękne
a gdzie te wilki ......
Fotkę zacytowałam bo jest przepiękna....spokój....cisza....
Ładny chłopczyk, tyle pierogów? to dziadek chyba trzy razy więcej zjadł
fotki z szadzią też piękne
a gdzie te wilki ......

