Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Dwa ogrody 12:20, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Joasiu, klej do kupienia w każdym papierniczym, u nas nawet w pasmanterii, tam również reszta gadżetów Ja też wykorzystuję resztki materiałów, fragmenty starej biżuterii i wszystko, co wyobraźnia podpowie, pełna swoboda Można też korzystać ze sklepów, w których są elementy do tworzenia biżuterii, ale cenowo to troszkę drożej wychodzi.
Dla Ciebie

Dwa ogrody 11:52, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Małgosiu, bardzo miło nas zapraszasz, mam nadzieję, że do spotkania dojdzie Najbardziej optymalny termin to 8 luty, w ostateczności 15 luty. Zostawiam wobec tego Tobie organizację taktyczną spotkania, terytorialną przede wszystkim. Ja zajmę się przygotowaniem materiałów Pozostałe kwestie uzgodnimy na pw.
Na pewno nauczysz się ozdabiać bombki, postaram się coś pokazać , byle tylko czasu nam wystarczyło Zaczniemy jednak od decoupage klasycznego na jajku, tak jak obiecałam
Donia, śniegu nie jest dużo, zostały sie tylko takie czapeczki na roślinach jak pokazywałam na fotkach. Mróz za to trzyma
Aniu Monte, ptaki szybko rozprawią się z owockami, przy takim mrozie, pomimo rozwieszonych kubeczków z jedzeniem wojny się toczą, najbardziej rozrabia dzięcioł
Milka, śniegu mogłoby więcej napadać, nie wiem, jak sobie poradzą nowe bylinki, nie okrywałam ich w ogóle
Dzidko, pięknie dziękuję, miałam poszukać nazwy u Ciebie Tę trzmielinę mam już ponad 15 lat, tylko jest intensywnie cięta
Gabriela, miło mi, że bombki Ci się podobają Można je robić o każdej porze roku, materiały kupujemy w sklepach internetowych, a wakacje są przecież długie
Wstawiam kilka zdjęć specjalnie dla Ciebie, gipiura i nic więcej, tu brokat niepotrzebny
GorAna pozdrawiam
Bogdziu, wystarczy, ze musiałam zgospodarować owoce derenia
Pszczelarnio, pałeczkę organizacyjną przekazuję Małgosi, jeśli nadal podtrzyma swoją propozycję Podróż szersza i dłuższa tylko w wakacje Bombkę zaraz obejrzę

Wybaczcie, że nie zostawiam wpisów u Was, chociaż czasem zajrzę w przerwie między farbą a lakierem, koralikami a nożyczkami musiałybyście widzieć, jak wykorzystuję wolny czas, wyciągnęłam wszystkie, no prawie wszystkie gadżety i przydasie i szaleję Plany ogrodnicze zrobiłam w grudniu, teraz czas na inne przyjemności







Moje ukochane miejsce na ziemi 11:45, 30 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
u mnie -10 st słoneczko ładnie świeci śniegu w sam raz
taką zimę lubię !!!


Pszczelarnia 11:45, 30 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
To wstawię jeszcze inne bombki.


I tzw. zabawki. Jest koń na biegunach:

I koń słomiany wraz ze swoim słomkowym właścicielem:


Jest ślimak słomkowy

I koszyczek takiż:

I nawet balon powietrzny:









ładne ozdoby choinkowe, kiedyś słomianych bombek przywiozłam sobie z Niemiec całe pudełkonajładniejsza bombka z koronką pozdrówka
Ogród Bogusława 11:41, 30 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Pierwszy mrozik
Ogród Bogusława 11:37, 30 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
wigilia

25 XII

26 XII
Działka prawie w Borach Tucholskich 11:33, 30 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ewa zapomniałem dodać że okienko otwarte dla wszystkich miłych gości

proszę bardzo
to w drodze po bułeczki dla wnuków

te robione z samego rana w mgiełce




podcięte jodły kalifornijskie ta druga zaszczepiona na czubku Argenteą



Kwiatowy ogródek Monteverde 11:31, 30 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiejsza kartka



przedostatnia kartka roku
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 11:23, 30 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Skrzydlaci wciąż obecni Pić zawsze się chce ...

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 11:00, 30 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ale dosypało - a wciąz sypie i sypie - wklejam i spadam bałwana lepić z dzieciakami

Norweski ogródek... 10:44, 30 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
zaczarowanaa napisał(a)
troche widac tu jak wygladaja


Matko jakie urocze i piękne wnetrze, jak z katalogu !!!!
Piruet na polnej drodze 10:29, 30 gru 2014


Dołączył: 28 gru 2014
Posty: 60
Do góry
Bardziej aktualne zdjęcia z okna . Jutro temperatura ma być już wyższa, a szkoda...
Zdjęcia z 25 grudnia.





Do raju daleko - u Ewy 10:29, 30 gru 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
Dzisiaj wiszące



Jak to uporządkować? 10:29, 30 gru 2014


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Do góry
Iwonko miałam kilka trzykrotek i też generalnie nie powaliły mnie na kolana oprócz tej jednej. Tamte siały się niemiłosiernie i miałam więcej pracy, ta się nie sieje i ma żółte liście szczególnie na początku sezonu przy ciemno fioletowych kwiatach. Jest śliczna, u mnie rośnie tak, że do jedenastej ma słońce potem cień od drzew. Lubię pstrokaciznę i dużo mam roślin o kolorowych liściach.

Norweski ogródek... 10:25, 30 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
zaczarowanaa napisał(a)
u mnie zrożno bardzo ponad 20 na minusie , ale przez okno to wyglada pieknie






Uwielbiam!
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 10:25, 30 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Luki napisał(a)
Teraz lampki w ogrodzie na buksikowej i przed domem:




I prezent od Wuja baaaardzo niespotykany i cenny.
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 10:20, 30 gru 2014


Dołączył: 28 gru 2014
Posty: 60
Do góry
Witam! gratuluje pięknego ogrodu, bedę zaglądać u mnie, ale nad ranem było...


Piruet na polnej drodze
Działka prawie w Borach Tucholskich 10:19, 30 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Kasia , Iwona , Piotr dla Was dzisiejsze zimą malowane

słabiutkie naświetlenie ale nic nie kombinowałem z czasami zwłaszcza że przy kompakcie i tak za dużo się nie wykombinuje

moja brzoza przy furtce


Youngi po drugiej stronie bramy



Lawendowy zawrót głowy 10:02, 30 gru 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Nie cytulcie prosze fotek to dla Agi potem skasuje


Zarąbiste!!! Plafon też fajnie się prezentuje. Dzięki
Minimalizm z odrobiną romantyczności 09:47, 30 gru 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Do góry
Dzięki za instrukcję ale dalej nie wiem, czy do tych R dochodzi tylko 1 kabel i łączy się z głównym, czy z samego R wychodzą 2

coś takiego??
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies