Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Bogusława 12:54, 22 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Za oknem na polu bażanty dokazują,
często podchodzą sarny ale jest za ciemno by zdjęcie wyszło.

Ogród Bogusława 12:49, 22 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Wszystkim którzy tutaj zaglądają,
życzę pięknych świat,
bogatego mikołaja,
radości i odpoczynku,
oraz tradycyjnie Buziole.


Co z tym ogródeczkiem począć 12:43, 22 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
ewa004 napisał(a)




Pieszczoch
Storczyki 12:35, 22 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Gardener27 napisał(a)
Sam nie wiem jak to się stało ale tego wątku nie mam zaznaczonego choć nieraz tu byłem Naprawiam błąd Imponującą posiadasz kolekcję Najbardziej podoba mi się ten z piegami, taki trochę do mnie podobny
Mam u siebie parę sztuk ale tych bardziej popularnych, nie kolekcjonerskich Przyznam się bez bicia że marnie o nie dbam ale jakoś dają radę i kwitną

Piegusek to Mini Mark mój ulubieniec
Przemek to nie kolekcja, pokrzywdzone przez losuratowałam kilkadziesiąt sztuk.
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 12:33, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

W cieniu - zacieniona 12:26, 22 gru 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Sprawdzałam zdolność kiełkowania nasionek stipy... wzeszła.
Piaskownia na zakręcie 12:14, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

Co się stało kwiatom ... 12:13, 22 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Ewa,Ania,Ania
Miło że zaglądacie, cymbidium to zagadka, liściory wielkie i mimo pielęgnacji (książkowej)nie chciało kwitnąć też pożegnałam go bez żalu, zasiliłam nim kompost
Postawiłam nowy karmnik i mam ptasich gości.

Dla wszystkich zostawiam życzenia, ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Tu odpoczywam 12:12, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

Wszystko o czym ... Marzysz 12:09, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 12:07, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

Kwiatki i rabatki u Elizy 12:06, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia z rodziną.

Ogród do odświeżenia 12:05, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia z rodziną.

Co z tym ogródeczkiem począć 12:03, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

W miniformacie 12:00, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

Mój 4 arowy azyl... 11:59, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

Ogród u stóp klasztoru 11:59, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

Ogród w skali mikro cz.II 11:58, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

Storczyki 11:56, 22 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
monteverde napisał(a)
ale piękne ale storczyków nie można rozsadzać albo brać odnóżek ? czemu żółkną pączki i opadają? czy to wina wietrzenia, jeden stoi przy oknie które otwieram i właśnie on zrzuca pączki


Ania, wszystko zależy od rodzaju storczyka,jeśli chodzi o Phalaenopsis Keiki(młoda roślina )pojawia się w miejscu uśpionego oczka na łodydze kwiatowej
jak poniżej



Basal Keiki pojawia się od trzonu rośliny matecznej
jak poniżej.

Szmaragdowy Zakątek 11:55, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies