Przemek Ale sprawiłeś mi radość tym wpisem
Cholewcia cierpliwie czekałam i doczekałam się, widzisz ja też pojawiam się i znikam, doba za krótka ...
życzmy sobie więcej wolnego czasu
Eden z pozdrowieniami dla Ciebie
"moje" ptaśki. Kocham na nie patrzeć . Ciekawe, który to samiec, a która samiczka .
i na koniec jeszcze jeden orzechowy aniołek. Aniołkowi z choinki odpadły włosy i teraz ma je orzechowy
No ślicznie. Ja już świece od 3 dni wszystko jako chyba jedyny w okolicy i też dziwnie na mnie patrzą ale co tam staram się wprowadzić chociaż trochę klimatu Świąt. Ps. Jeszcze została mi choinka do ubrania w domu i jakieś drobne dekoracje w domu.
Magda, Pozdrawiam też cieplutko, dobrze że zaglądasz i to mnie cieszy Ewa, Wpadnę do Ciebie podziwiać storczyka, moje kwitną, tylko brakuje mi czasu i weny aby je pokazać.