Ogród pełen złudzeń i niespodzianek
17:16, 13 gru 2014
Dziś był cuuuudowny dzień! 15 stopni w słońcu, czyste powietrze po orkanie i iście wiosennna aura 
Było więc kopanie, małe przesadzanie (rośliny mnie nienawidzą ) i focenie
Derenie ubrane w bombki czekają na Święta. Jedynie co to lampek w ogrodzie nie powiesiłam bo jakoś tak głupio... Niby zima a wiosna...

Poszerzyłam dziś rabatke przy oczku (niejsce na hortensje bobo
Ogólny widok nie jest najgorszy o tej porze, zwłaszcza jak udekorowane są derenie bombkami
(jeden w miejscu na basen i jeden na pierwszym planie)
Było więc kopanie, małe przesadzanie (rośliny mnie nienawidzą ) i focenie
Derenie ubrane w bombki czekają na Święta. Jedynie co to lampek w ogrodzie nie powiesiłam bo jakoś tak głupio... Niby zima a wiosna...
Poszerzyłam dziś rabatke przy oczku (niejsce na hortensje bobo
Ogólny widok nie jest najgorszy o tej porze, zwłaszcza jak udekorowane są derenie bombkami