Abyś nie usunęła to cytuję. Mój synuś bliskością jeziora byłby zachwycony.. on tż z tych co kochają wodę... tylko on szusuje na "łejku". Też się pochwalę. Ja nigdy nie próbowałam Pora coś z tym zmienić.
...wpadłam na chwilę...mój wątek zapadł w sen zimowy, tak jak ogród...
...na szczęście wszystko zabezpieczone przed mrozami, firma od podlewania tez cała instalację zabezpieczyla...
...w domu zaczynam przygotowania do świąt a po nich już chyba szczegółowe planowanie wiosny
...na razie planuję święta
I druga odsłona pisma obrazkowego bardziej ogrodowo
Cały dzień dzisiaj był bajkowy i w sumie to zima mogłaby tak wyglądać, ładnie jest to po co jeszcze śnieg Chociaż dla roślin to chyba lepiej jednak śnieg