Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W cieniu - zacieniona 15:13, 21 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...i jeszcze...
W Gąszczu u Tess 15:12, 21 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Podkradłam to cudo z wątku Wieloszki
Mala_Mi napisał(a)
Źródło http://www.chanticleergarden.org/5_17.html zupełnie przez przypadek znalazłam takie foto, chciałam sprawdzić jakąś nieznaną odmianę kamasji I twoja rabata Z czosnkami
W cieniu - zacieniona 15:05, 21 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
rabatka w trzech odsłonach...
Ogród Bogusława 14:49, 21 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
nebel napisał(a)
Bogus, jakie przymrozki ???

U mnie jeszcze cos takiego ... ( zdjecie zrobione 2 godzin temu)




Pozdrawiam bardzo serdecznie, jeszcze jesiennie ze słonecznego Monachium.
ewa

P.S.

Z wielką uwagą śledzę postępy Twoich ogrodowych poczynań, proszę nie zawiedż mnie w pokazywaniu ich na forum

A moja bardzo, bardzo wielka prośba.

Gdybyś zechciał się dzielić swoim doświadczenie opisując nieco bardziej szczegółowo.
Twój ogród i jego powstawanie to niezły materiał na jakąś publikację.






Witaj Ewuniu postaram się, jak czas pozwoli bo jego zawsze brakuje,
o publikacji nigdy nie myślałem,
Postaram się poprawić, pozdrawiam bardzo serdecznie, tego Hamburga troszkę zazdroszczę,
poza tym PIĘKNIE







Czy może myślałeś o czym takim?
Ogród z łezką 14:43, 21 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Nooo, psze Pani, tysiączek!
Gratki
Ogród Bogusława 14:34, 21 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
kwiatki u mnie też bywają, troszkę wiosny
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 14:21, 21 lis 2014

Dołączył: 25 paź 2011
Posty: 214
Do góry

mam również wielką prośbę: jakoś nie mogę sobie poradzić - pustka w głowie. mam rabatę: 6 metrów na 1,5 metra, którą ogląda się z tylko z okna. zależy mi, aby to był ładny widok - jak obraz namalowany roślinami, ponieważ nie mam firan i oglądamy to miejsce okrągły rok.
okno ma wystawę południową. moje nasadzenie sprzed 5 lat wyglądają lepiej od strony południowej (czyli nie oglądanej), a od strony okna - nieciekawie. chcę wszystko zrobić od nowa, każde wymaganie roślin mogę spełnić - jest nawadnianie, glebę mogę wymienić. to musi być coś super, ładne cały rok - ale jak cos takiego zrobić na powierzchni 6mx1,5m? "plecy rabaty mogą być nieciekawe, zależy mi tylko na widoku od strony wnętrza domu. Chciałabym, aby projekt był rozbudowany na wysokość - jakieś tło? ale co na tak wąskiej rabacie(: poszerzyć ją mogę ewentualnie o jakieś pół metra.

aby zobrazować o co mi chodzi - znalazłam jakieś zdjęcie widoku na okno i na rabate przed nim:



Działka prawie w Borach Tucholskich 14:20, 21 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
majowe niebo i majowe kolory dla poprawy nastroju



Ogród z łezką 14:10, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
pięknie i jeszcze wszystko kwitnące piesio do przytulania Najlepszego na 1000 czka

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 14:02, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kasik napisał(a)


Bajkowo u Ciebie Irenko. Super są te ozdoby i tak pięknie komponują się z ogrodem. Kiedyś uważałam je za kiczowate, ale takie wrażenie robią u sprzedawcy, w ogrodach są fajnym dopełnieniem i sama już mam kilka malutkich postaci wytypowanych. Czekam tylko na to, by mój ogród się zapełnił i by mogły czarować, tak jak czarują u Ciebie.

Buziak

Ps. Czytam, że przesyłeczka doszła


Ja lubię te ozdoby, one z kamienia i betonu są, ciężkie bardzo jak nie za dużo, to ok jest nie wiem, jak tego gagatka wyciągnąć z rabaty hortensjowej, za mały jest, albo one za wielkie!
robił go nasz miejscowy artysta
o tu, mój gołodupiec
doszła, wieczorkiem pooglądam wielkie dzięki raz jeszcze
i już masz klimatycznie i to w jakim tempie, moje jest żółwie
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 13:58, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
aga_pe napisał(a)
Irenko poduchy idealnie do Ciebie pasują...cudne są

Fotele bym rozbieliła




Aga dzięki no szperałam i szperałam w necie i znalazłam tak, fotele będą białe, ale nie wiem, jak się zabrać, muszę lakier zedrzeć jakoś i potem malowanie, ale w domu, bo za zimno i wilgotno, to nie wyschnie mi...
będę też przerabiać dębowe meble, które tam mam, myślę jaką technikę wybrać, jak już to sobie rozpracuję, pójdzie z płatka...ale chyba zrobię je tak, jak kominek robiłam...farbami A. Sloan
tę komodę dębową tak zrobiłam, bez przecierki...tylko farba i wosk


a kominek przecierałam i dopiero woskami


kiedy wpadasz po werbenę?
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 13:57, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry

kasiek bardzo dziękuję chyba i to tam przerzucę




Pewnie- pasuje tam. gdzie Ty wynajdujesz takie rzeczy? No i fajnie, że można te przedmioty włożyć w "tło" ogrodu- one nadają mu takiej tajemniczości. Taki ogród, to mój typ.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 13:51, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Ania monteverde czyli pierwszy śnieg zaliczony...lepiej niech topnieje i nie wraca jeszcze, na święta może być
te fotele nie są bujane, ale od mamy wezmę bujany, ma i nie używa pewnie szybciej z niego skorzysta u mnie
już nie mogę się doczekać wiosny!! no zaczęło się


Bogdzia nuda, to obce dla mnie słowo...czasu wolnego, jak wygranej w lotto szukam wiadomo, że nic nie robić w ogrodzie, to bez sensu, ale ja chcę grandzić z rodziną, w stylu włoskim, głośno i radośniea wkoło kwiaty i zapachy


Zielona tekst doskonały, ale nie dla mnie, ja non stop w pracy

kasiek bardzo dziękuję chyba i to tam przerzucę


Marzenko po remoncie w domu zostały mi 3 odcienie szarości, coś myślę, aby z 2 ściany w pasy zrobić...no myślęcieszę się, że się podobają, w całości chyba się to zgra, ale do końca nie wiem...
zabrakło mi traw do donic na Imprezownię, chyba zabiorę z tych rabat i podzielę, może to przeżyją i wiosną odbiją... wkurzają mnie te końcówki, w cieniu tak się nie robi.. i tak naparstnice je zdominowały!


eda Edytko, ja bym ciachnęła berberysy nawet jałowce jeszcze ciachnęłam dzięki

lojalna Jolu dziękuję bardzo, to cieszy bardzo

ta róża jeszcze kwitnie, nie wiem co za ona, muszę poszukać w papierach


AgnieszkaW dzięki za pomocnadal myślę, co będzie lepsze, przeglądam fotki z całego sezonu...coś w końcu powstanie, bo jakby... zyskałam wolny plac na rabatęz bylin mam tam; odętkę różową i fioletową, wilczomlecz, fioletowo różowy krwawnik, kocimiętkę, posiały się naparstnice, mogę je przesadzić, jakieś fioletowe i białe dzwonki, szkarłatkę chińską, trawy hakone Albostriata, reszty nie pamiętam jeszcze nie wiem, jak się będzie kopać wśród korzeni tych wielkich drzew...dziś bym w większosci w lasku tylko daglezje i jodłę kalifornijską sadziła

iwonaal dziękuję bardzo Iwonko
Ogród z łezką 13:48, 21 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Do góry
Kasiu gratki, aż 1000 stronek w 1,5 roku tylko.

Ogród z łezką 13:43, 21 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Kasik napisał(a)
Kolejny tysiączek zleciał. Jak dobrze, że rok temu na siebie wpadłyśmy, bo co ja bym bez Ciebie dziś robiła?

Chciałabym, by ogród dawał Wam wiele radości, byście mogli czuć się w nim szczęśliwi.





Kasiątko... Dziękuję

Jak Ty wiesz co ja lubię
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 13:30, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry




Bajkowo u Ciebie Irenko. Super są te ozdoby i tak pięknie komponują się z ogrodem. Kiedyś uważałam je za kiczowate, ale takie wrażenie robią u sprzedawcy, w ogrodach są fajnym dopełnieniem i sama już mam kilka malutkich postaci wytypowanych. Czekam tylko na to, by mój ogród się zapełnił i by mogły czarować, tak jak czarują u Ciebie.

Buziak

Ps. Czytam, że przesyłeczka doszła
Ogród z łezką 13:21, 21 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
Kolejny tysiączek zleciał. Jak dobrze, że rok temu na siebie wpadłyśmy, bo co ja bym bez Ciebie dziś robiła?

Chciałabym, by ogród dawał Wam wiele radości, byście mogli czuć się w nim szczęśliwi.



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 13:14, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Tess a teraz już Tereniu nie można by uszczknąć? tylko wiosną? boję się, ze moja siostra ,,skleroza" i mnie dopadaja też chyba po kolejne podjadę, albo poczochrańce i coś wytnę na pniu wiem, ze nie pora na cięcie, może do wiosny wytrzymam;;;;;;;;
te stożki bukszpanowe wywaliłam, a mogłam je wystrzyc i tylko górę zostawić, pośpieszyłam się


Anitko już ciut brzydziej jest, ale nie najgorzej nadal
a w trawniku


EPODLAS Bożenko, no właśnie, to nie obóz, a presja taka, aby kanciki były, wyplewione, przycięte i nijak się nie wyrabiam i z pozycji kolan i ziemi podziwiam ogród raczej już chcę posiedzieć więcej,chyba zmęczenie wychodzina jesień mam najwięcej tej pracy..ale hamak i tak kupię
miskant ML sobie nadal kwitnie


Mirella miło mi słyszeć, że nowemu gościowi klimacik pasuje pozdrawiam i oczywiście wpadnę z rewizytą
wiosną koło Imprezowni głównie one będą królować

Ogród z łezką 13:13, 21 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Na tysiączek, który zaraz będzie


Basiu...bardzo dziękuję
Ogród z łezką 13:12, 21 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
ewsyg napisał(a)
Oj 1000 !!!!

Różyczka dla Ciebie


O matko!!! To już??? Nawet nie zauważyłam. Dziękuję Ewciu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies