Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kwiatowy ogródek Monteverde 10:47, 21 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ewkakonewka napisał(a)
Ania trzeba już kopczyki robić? Bo ja czekam na Twój znak, że już
U mnie w nocy cały czas w okolicy 0 stopni na razie, śnieg udaje, że pada, ale się nie utrzymuje jeszcze.
Ciepło pozdrawiam

Pisałam, że kopczyki porobię jak będzie przez kolejne 2-3 dni mrozek jakieś -3 st., pozdrówka
Pszczelarnia 10:44, 21 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
W wieloosobowej gromadzie rozpoczęliśmy prace przy kościele (wybaczcie, że nie pokażę wszystkich ogrodników):






CDN nastąpi.
Miło jak parafianie angażują się w prace przy swojej świątyni, ale tak nie jest wszędzie, pozdrówka






Kolorowy ogród na piasku 10:39, 21 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Zdjęcia piękne, oglądałam prawie dotykając te wszystkie krzewy i trawy a na pamiątkę Strawbeery Fields z rajskiego

Kwiatowy ogródek Monteverde 10:04, 21 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiejsza kartka
Kolorowy ogród na piasku 09:48, 21 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Do góry
viva napisał(a)


Tak to berberys Atropurpurea.
Inne odsłony, wiosna i w lecie








Pięknie u Ciebie przystrzyżony Ja mam trzy krzaczki, ale takie rozczochrane - średnio mi się podobają, wiosną podsadzę nimi brzozy; ale zdecydowanie ten berberys lepiej wygląda trzymany w dyscyplinie A to żółte drzewko to może wiąz? I jeszcze róże, proszę napisz jaka to odmiana - C-U-D-N-E
Ogrodowe przygody 09:26, 21 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry



ten ma takie drobne listki
czy mogę pryskać wiosną żelazem + florovit jelsi ma bardzo dużo pąków?
Ogrodowe przygody 09:23, 21 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
rh do rozpoznania

Kosolkowa Pasja 08:41, 21 lis 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Wiankowo
Ogrodowe przygody 08:33, 21 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
takie tam
Ogrodowe przygody 07:23, 21 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
niestety winter cominng
ostatni kwiat na różach
Kolorowy ogród na piasku 00:32, 21 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
marzena napisał(a)
ogród i kompozycje w nim cudowne !
a to zdjęcie przeurocze



Marzenko i ja lubię to miejsce z kulkami

Oglądane w odwrotnym kierunku.


Kolorowy ogród na piasku 00:28, 21 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
alinak napisał(a)




vivo musiałam te fotki powtórzyć bo tyle słońca na nich ....a wiesz że nam teraz potrzeba . ja na rabacie trawiastej dosadziłam całą mase irysów germanica .póki trawy niskie one zapełnia rabatę .potem trawy schowają suche liście


Alinko, z irysami dobry pomysł

masz rację słońca bardzo brakuje więc jeszcze jedno słoneczne zdjęcie


Kolorowy ogród na piasku 00:19, 21 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Witaj, zajrzałam z przypadku i zobaczyłam piekne fotki. Masz piękny ogród. Muszę tu zajrzeć jeszcze. Pozdrawiam


Iwono Witam różyczką przypadkowego Gościa i zapraszam


Ogród Iglaczka i jej kotów. 00:16, 21 lis 2014

Dołączył: 18 lis 2014
Posty: 19
Do góry
Działkę ok. 1100 m ze starym domem kupiliśmy 20 lat temu. od 1995 i 1996 datują się najstarsze nasadzenia. 2 lata zeszło na karczowaniu pokrzyw, podagryczników i wyciąganiu zakopanych w ziemi śmieci. Obecnie ubywa stale trawnika, bo zakochałam się w miniaturowych i karłowych iglakach, funkiach i żurawkach. Stale coś wycinam, wsadzam, przesadzam, żeby zmieścić to co kupię.

Ogólne widoczki:













Tego jałowca niebieskiego po lewej stronie w tym roku wycięłam.
Niestety grządki musiałam ogrodzić niską siatką ze względu na kopiącego i niszczącego rośliny psa.

CDN
Kolorowy ogród na piasku 00:16, 21 lis 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
ogród i kompozycje w nim cudowne !
a to zdjęcie przeurocze

Kolorowy ogród na piasku 00:15, 21 lis 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
viva napisał(a)
Jeszcze jesień, wkrótce zacznę letnie wspomnienia








-




vivo musiałam te fotki powtórzyć bo tyle słońca na nich ....a wiesz że nam teraz potrzeba . ja na rabacie trawiastej dosadziłam całą mase irysów germanica .póki trawy niskie one zapełnia rabatę .potem trawy schowają suche liście
Kolorowy ogród na piasku 00:15, 21 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Trawy jednak pięknie ozdabiają jesienny ogród. Już przygotowałam teren, żeby wiosną powiększyć swoje trawowisko. Ładnie komponują się iglakami. Piękny jesienne obrazy z ogrodu bardzo nastrojowe pokazałaś.


Bożenko, dla traw warto znaleźć miejsce w ogrodzie i jak się dobrze pozna to trawowisko może być ozdobne od samej wiosny. Trzeba tylko dobrze dobrać gatunki.
Np. śmiałki już pod koniec marca są zielone

Kolorowy ogród na piasku 00:03, 21 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Viva piękne zdjęcia , masz ogród wysmakowany do perfekcji. Czekam na letnie wspomnienia. Pozdrówka.


Bogdziu, zostawiam ławeczkę abyś się zbytnio czekaniem nie zmęczyła

Kolorowy ogród na piasku 23:53, 20 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Viola napisał(a)

Vivo, z czego jest ten bordowy żywopłot w oddali? Czy to berberys?


Tak to berberys Atropurpurea.
Inne odsłony, wiosna i w lecie






Ogród u stóp klasztoru 23:27, 20 lis 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
ULKA --- jak śledzisz to pewno na wiosnę zaskoczysz mnie listą zakupów różanych.
to jeszcze ci zamącę twoje rozważania

CHOPIN



















Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies