Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Anglia, ogród w Bressingham 19:36, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:36, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Jak ja bym chciała miec takie " nicosci " och


Ogród niby nowoczesny ale... 19:34, 14 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Magda70 napisał(a)


poszlam w ten styl...
Zdjęcia robilam sama...na urlopie Kolega z drukarni wykadrowal i są w pionie.
Co Ty na to?







Jaa cie! Cudowności ! a ja właśnie szukam jakiegoś pomysłu na ścianę, że też nie mam w swoich zbiorach foto nic tak subtelnie pięknego U mnie głównie psy
Anglia, ogród w Bressingham 19:34, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry






Anglia, ogród w Bressingham 19:32, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Anglia, ogród w Bressingham 19:30, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry






Lawendowy zawrót głowy 19:24, 14 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Przydreptałam za dziewczynami i podziwiam lawendowo ..pewnie gdzieś są tylko ukryłaś albo będą taka opcja też dobra pozdrawiam serdecznie i buziaki zostawiam Ślicznie u Ciebie Jolcia
Anglia, ogród w Bressingham 19:24, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Anglia, ogród w Bressingham 19:22, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Anglia, ogród w Bressingham 19:20, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Anglia, ogród w Bressingham 19:18, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Anglia, ogród w Bressingham 19:16, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry






Anglia, ogród w Bressingham 19:14, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry






Anglia, ogród w Bressingham 19:12, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry






Anglia, ogród w Bressingham 19:11, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 19:10, 14 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry


1. Wiśnia osobliwa umbraculifera
2. Ekrany z cisa baccata
3. Pinus densiflora umbraculifera
4. Grab Dawyck Gold
5. Skrzynie na warzywnik
6. Rabata podwyższona (klon palmowy + ...)
7. Rabata podwyższona
8. Rabata podwyższona
9. Donice z czymś
10. ?
11. Pas lawendy
12. Miłorząb Mariken
13. Gracki
14. ?
15. Same kulaski buksowe małe i duże


W ogóle jakieś małe to to, nie umiem zrobić żeby było większe
Anglia, ogród w Bressingham 19:08, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry




Anglia, ogród w Bressingham 19:07, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry




Takiej ilości bodziszków jaka tam rośnie to w życiu nie widziałam...nawet wszystkim fotek nie zrobiłam bo oczywiscie w pewnym momencie bateria aparatu była na wyczerpaniu więc musiałam się troszkę ograniczać



Ogród w Tarnowie 19:06, 14 lis 2014


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
To już ostatnie kolorowe chwile w ogrodzie










Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 19:05, 14 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Ewkakonewka napisał(a)
Hiacynty chyba będą kwitły w grudniu
i mieszkam pod Lublinem nie pod Londynem
Szok !




Jacie ale numer Ja moje jaskry do doniczki i do domu właściwie jednego skitrałam ma pączka zobaczymy jaki będzie reszta została na rabatce Twoim hiacyntom cieplutko w kołderce z kory powinny być dzielne jakby co bo wiosną też różnie jest Buziole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies