Agatko - kolejne potwierdzenie tego, że nasze córy świetnie by się dogadały A tak z ciekawostek - naucycielem w szkolce Matyldy był Holender - Bram Baaardzo przystojn, baaardzo sympatyczny i baaardzo młody
Och, dzwonił mój mąż - moja córa zjeżdża już sama z Puchatka na Szrenicy Ależ jestem z niej dumna
W Austrii nauczyła się jeździć w 5 dni i skończyła szkółkę jako pierwsza, pierwszy stopień już ma Będę się chwalić! Cieszę się, że złapała bakcyla...
zaraz zjadą i będą mi machać do kamery na stoku Mam ich na żywo